Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanság Esztergomban...

Aki mostanság Esztergomban szült, segítene?

Figyelt kérdés
Mit kell bevinni magunkkal a kórházba? Persze a papucson és a törülközőn kívül :) Mit adnak és mit nem? (babának is)
2011. okt. 7. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mostanság szültem ott (3 éve), de sokminden talán nem változott. Kaptunk vastag betétet, ha kellett akkor szóltam és adtak még, még haza is tudtam hozni belőle. A baba kórházi ruhában volt, napi 4-5 pelust adnak, popsitörlőt, kenőcsöt, alkoholt, hintőport biztosítanak. Én áprilisban fogok majd szülni ismét Esztergomban. Amúgy van fogadott orvosod?
2011. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is lassan 3 éve szültem itt a lányom, de sajna úgy hallottam sok minden már nem úgy van mint régen.Most találkoztam egy ismerőssel, aki 1 éve szült és mesélte hogy pelenkát nem adnak vinni kell, popsitörlőt és krémet se, szóval csak a pólyát adják.Sajna azt elfelejtettem megkérdezni, hogy nekünk anyukáknak adnak -e még betétet, de szerintem viszek azt is, meg mellszívót is!Van fogadott, Horváth Magda Doktornő.
2011. okt. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!