Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen eldobhatós bugyit...

Milyen eldobhatós bugyit vegyek ha a simából sajnos 2xl es kell? És ezekből xl est látok legnagyobbnak, mennyit nyúlnak?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért :-(
2011. okt. 9. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a rendes bugyijaimat használtam mindkét szülésemkor, szerintem az is megteszi. Amiket terhesség alatt használtam, azok voltak jók. VAlahogy nem volt gusztusom ahhoz a "műanyaghálóhoz".
2011. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem xl-est vettem, de óriási lett. De mivel 1000ft volt 5 db, most nem költök ilyenre, mert a kínaiban szebbnél szebb 200ft-os bugyik vannak amit meg tudsz nézni mekkora, és ha nem lesz balesetes eldobni sem kell, csak kimosni. Én vettem pár ilyet, meg korábban mindig félre tettem az elhasznált bugyijaimat a következő szülésre, na azokat lehet hogy már eldobom miután egyszer összevéreztem, de a szebbeket kimosom és megtartom.

Ja és ha naponta többet elhasználsz, kevés is az 5 db.

2011. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt nem írtam hogy az XL-es úgy volt nagy, hogy amúgy azt hordok, de ezek kicsit túl vannak méretezve, és nyúlnak sokat.
2011. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nekem semmit se ért a hálós. A papír bugyi meg még annyit se, kár volt megvenni. Első nap még szenvedtem benne, de a második nap én is a sima bugyikat hordtam éjszakai betéttel. A nagy tena lady folyton elcsúszott, sehogy se volt jó a hálós bugyiban, állandóan folyt a cucc a lábamon. Úgyis gyakran cseréli az ember lánya a betétet, a 200 Ft-os bugyókért meg nem igazán kár.
2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a védőnőm ajánlott egy betétet, ami eleve egybe van szerkesztve az eldobható bugyival (MoliMed). Két gyógyszertárban próbáltam megvenni, nem tartottak, de a másodikban megrendelték nekem. Nem volt olcsó, 10db van egy csomagban - egyet vettem -, meg vettem éjszakai betéteket. Mivel még nem szültem meg, nem tudom mennyire lesz jó ez a betét/bugyi fajta - egyet felpróbáltam, hát fura érzés volt (már hosszú évek óta nem használok betétet csak tampont), de jó nagy a betétrész benne, és a bugyi eléggé tart (aztán majd meglátjuk).....
2011. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sima fekete pamutbugyikat vettem. Első két nap nem is vettem fel bugyit, csak betétet dobtak a lábaim közé. Katéter miatt úgysem tudtam felállni, úgyhogy nekem nem számított.
2011. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem eldobhatósat, M-es méretűt. Hát az is nagy volt rám, pedig nem vagyok (voltam) sovány. Sőt, elég nagy méretű tena betéttel hordtam. És nekem nem csúszkált benne a tena, nem szivárgott. Szóval a nagy tena nélkül óriási lett volna, így is nagy volt, de kezelhető és nem történt baleset, ráadásul a nap végén ment a kukába. Szerintem az XL-es jó lesz, nagyok, hidd el ;)
2011. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!