Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan használtátok az eldobha...

Hogyan használtátok az eldobhatós bugyit a kórházban? Mire is jó pontosan? A betéttel együtt kidobom, vagy hogy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után használtam, mert akkor annyi vér van, hogy sokszor a betét átázik és a bugyi is véres. Ezért inkább kidobom a betéttel együtt, erre van.
2011. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem dobtam el minden betéttel, bár nem is folyt kis sosem a vér, nem vártam meg hogy annyi legyen benne. így csak a betétet kellett cserélnem, naponta a bugyit. Volt olyan szobatársam aki a bugyit is kimosta, pik pak meg is száradt, nem is volt másabb, simán ki lehet mosni.
2011. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első válaszíró. Ez biztos mennyiségtől is függ, én sem vártam órákat a cserével, de a 2. szülés után annyi vérem volt, hogy fél óránként átáztam. Dehogy mosogattam, eldobható, eldobtam! :)
2011. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én minden este kimostam, hamar megszáradt. Nem nagyon véreztem. Amikor kijöttünk a kórházból kidobtam őket. Azért szerettem mert a kórházba iszonyat meleg volt ez pedig hálós így szellőzik. Elég volt, hogy a betét melegít.
2011. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 4 db volt
2011. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt a kimondottan kismamáknak kitalált eldobhatót használtam, hanem a Tena betétekhez kapható hálós bugyit. Kaptam a másik fajtát is, de nem tetszett, és kényelmetlen is volt. A tenás nagyon bevált. Tök kényelmes, és nagyon jól tart. 3 db volt egy csomagban, kb 1000 Ft, ami meg kismamáknak volt, azt valami 3000 Ft-ért akarták rámsózni. A 3 darab két szülésnél is kitartott. Ha netántán átázol, simán kijön belőle a vér, és 10 perc alatt megszárad.
2011. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én vettem 3dobozzal, 15db és 4nap alatt a kórházban csak azt hasznám, kidobtam betéttel együtt, végülis ezért vettem. 2db maradt, odaadtam a kismama barátnőmnek.
2011. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!