Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasleszorítós bugyi, szülés...

Hasleszorítós bugyi, szülés utáni betétek. Stb. Ezeket csak gyógyszertárban vagy gyógyászati segédüzletben is meg lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Betétet a Tena Lédy-t vettem (tudod, amit az inkontinenciában szenvedők is használnak). Egy egészségügyi barátnőm ajánlotta, két nagy előnye van: 1. Oltári sok nedvességet elszív, nem kell félóránként cserélgetned, 2. a szagokat is megtartja és hát ugye azért van annak szaga is, ami ott kijön, akárhogy is mosakszik az ember lánya.

Hasleszorítós bugyit én a Triumph-ot hordtam, sima fehérnemű boltban vettem, de segédeszköz boltból is kaptam egyet, csak azt olyan nagyon mamásnak tartottam.

Nem tudom, szültél-e már, én felkészültem előtte a császárra is (az is lett) és egy kolléganőm tanácsára vettem olyan tényleg mamás bugyikat, amik a köldököm felé értek és lazák, hogy a varratot ne nyomja a bugyigumi. Nagy szolgálatot tettek, nem is soká kellettek, talán az első héten. (ezekhez jobban hozzátapad a nagy betét is).

Remélem segítettem neked. Sok sikert.

2009. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,sokat segítettél,első babás vagyok:))

Nagyon köszönöm!

Minden jót!

2009. ápr. 16. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem meg a tenna lady "super"-t. ami a legvastagabb. Gyógyszertárban. A 30 db-os volt 1600.-ft.Ez nem jelenti azt hogy itt a legolcsóbb. Itt meg már olvastam hogy a szülés utánni hasleszorítós bugyit ha bababoltban veszed akár 5-7 ezer ft-ba is kerülhet. Erre írta vki hogy akár kínaiban is lehet venni jót ami viszont 700.-ft csak.
2009. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!