Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hiányzik a pocak annyira...

Miért hiányzik a pocak annyira, hogy szinte bele vagyok betegedve?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Kisfiam 4 hónapos múlt, gyönyörű, csodálatos kisbaba, akire hosszú hónapokig vártam, nehezen jött össze ... Előtte volt két vetélésem, majd maga a terhesség is valódi rémálomként indult a borzalmas hányinger - hányás miatt, ami végig elkísért. Mégis, attól a pillanattól, ahogy először megéreztem a Babám mocorgását, tudtam, hogy hiányozni fog! Imádtam, hogy mindig velem van, hogy állandóan érzem, hogy ANNYIRA IGAZÁN az enyém. Nagyon vártam is persze, hogy megszülessen, de mégis, a születése utáni pillanatban nemcsak a boldogságtól, hanem a szomorúságtól is sírtam, hogy vége ennek az idilli állapotnak. Remélem nem gondoltok dilisnek, mert boldog vagyok Vele, de állandóan az jár a fejemben, hogy mikor leszek már újra terhes, mert babát szeretnék a hasamba ...Hiányzik a dokihoz, az NST - re járás, minden ...Érzett valaki így rajtam kívül?
2011. aug. 6. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én is nagyon élveztem, hogy a részem a baba. És sokszor hiányzik is. De a fiam egy energiabomba így tudom azt is, hogy mellette ( legalábbis amíg ilyen kicsi) már nem úgy élném meg a terhességet.

Inkább örömködj a kisfiadban, majd jön a következő lurkó (:

2011. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ!

Igen, ez a másik, hogy pontosan tudom, hogy a második, stb. terhesség már soha nem olyan, mint az első, hiszen itt a Babám, aki szintén energiabomba, egy perc nyugtom sincs Tőle egész nap :-) Tehát ha most terhes is lennék, nem is tudnék úgy odafigyelni a Babára, mint az elsőnél, mert időm - energiám sem lenne rá ... De mégis hiányzik ...

2011. aug. 6. 11:16
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet,hogy nálad a szülés után depresszió így nyilvánul meg? Volt már ilyen!
2011. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen érzésem, két hónapos a kislányom.

Én arra gondoltam, hogy azért, mert amíg várandós voltam, mindenki engem ajnározott.

Pl a védőnő az én hogylétem felől érdeklődött, amióta pedig baba van, a baba a sztár, engem csak kérdőre von :-) És mindez egyik pillanatról a másikra :-)

Most már megszoktam, így van ez rendjén.

2011. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi! Igen, kedves Utolsó, ezt az érzést is felfedeztem, hogy amíg babát vártam, mindenki a tenyerén hordozott, jól esett az odafigyelés, most meg ismét csak egy "hétköznapi" ember lettem :-)) Lehet, hogy önző vagyok??
2011. aug. 6. 11:29
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja, és ez a depressziós dolog is felmerült bennem is, csak az nyugtat, hogy azért foglalkoztatnak más dolgok is, imádom a Babámat és el is foglalom magam Vele rendesen. Élvezem a babázást, elvégre erre vágytam!
2011. aug. 6. 12:21
 7/21 anonim ***** válasza:
11.26 vagyok. Kicsit biztos önzők vagyunk :-) De én is imádom, és élvezem!
2011. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Niktoon ***** válasza:

Szia! Most a második babámat várom, 5 hónapos vagyok és ha nem rugdosna meg, észre sem venném, hogy terhes vagyok, mert a fiam (2,5 éves) úgy leköti a mindennapjaimat :)

Az első terhességemnél pedig minden rezdülésre odafigyeltem, imádtam, hogy nagy a pocakom, stb. De ez tényleg mérföldekkel különbözik, sajnos nincs időm a pocaklakóra, mert lefoglal a nagy fiam :(

2011. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ, kicsit talán meg is nyugtattál, sejtem én, hogy így van ez ... Az első mindig különleges, még ha terhességről van is szó. Ráadásul nyilvánvaló, hogy nem lehet az ember folyamatosan terhes! Az eszemmel én is tudom, és csakis emiatt teszünk most az ellen, hogy baba jöjjön össze. Ha a szívemre hallgatnék, meg a vágyaimra, szerintem már bőven babát várnék megint :-)) AZért irigyellek, mint mindenkit, akinek Baba van a pocakjában ... Boldog babavárást és kitartást Neked!
2011. aug. 6. 21:00
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
szia! én még nem szültem meg, de már csak 2 hetem van hátra, szülés után nem tudom mi lesz de most nagyon szomorú leszek attól ha belegondolok h nemsokára már nem a pocimba lesz, persze örülök is ugyan akkor a kezembe foghatom majd, de akkor is... most állandóan velem van és érzem meg tudom h biztonságba van és mindent megkap tőlem,( persze utána is meg fog) de pl ilyenekre gondolok h megemésztem helyette a kaját neki nem terheli a pocakját, vagy a pocakba nem fázik meg itt kint megfázhat... néha sokkal betegesebb dolgok is eszembe jutnak.. :) osztoznom kell rajta másokkal is, most meg olyan mint ha csak az enyém lenne! annyira azért nem vészes h depresszió gyanús lennék, csak picit "ijesztő".... :)
2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!