Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is hiányzik a pocak?

Másnak is hiányzik a pocak?

Figyelt kérdés
6 hetes a fiam. Imádom. Ennek ellenére sokszor gondolok arra, hogy milyen jó volt amíg a pocakban volt. Jó volt várni a szülést, figyelni a jeleket. Hiányzik a mocorgása. Most minden más, sokkal nehezebb. De így is nagyon jó, félre ne értsetek.
2011. okt. 11. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem "terhes" lenni.

Sok évet vrtunk a baára, gíy bármit megadtam volna érte, hogy velünk maradjon. Szerencsére nem volt probléma, nem kellet táppénzre mennem, nem voltam rosszul, büszkén feszítettem a pocakommal.

Tulajdonképpen az utolsó 2 hét volt, amikor a párom már 'kilökött' az ágyból, és kézzel kellet forduláskor a hasamar tartani - ezt nem élveztem annyira, de sokáig simogattam úgy a hsamat magamról megfeledjezve, mint amikor még a fiam benne volt.

Sajnos a szülésem viszont egy rémálom volt, még így 22 hónap után is minden másodpercére emlékszem .... :(((

2011. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én imádtam pocakos lenni, szerencsére problémamentes várandósságom volt és soha nem éreztem magam "terhesnek".


9 hetes kisfiú anyukája

2011. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hajaj...:)
2011. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

15:05


Én nem élveztem szülés sem, habár eda-val szültem mind a 2x, mindkettő szülésem után adódtak komplikációk.

Örültem, hogy túl voltam rajtuk, nem szülnék harmadszor

Brr


Egyededül szoptatás időszajkát élveztem, illetvee élvezem, hisz kicsi még ciczik, báűr már 2,5 éves.

2011. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Imádtam én is az első terhességemet pedig jött a savam, nem tudtam felhúzni a zoknimat, éjszaka 4x-5x jártam pisilni, tükörrel szőrtelenítettem, 24kg-t híztam...

És most imádom a másodikat is, pedig szigorú ch diétán vagyok, magas cukorérték miatt, szintén jön a savam, és bele vagyok betegedve a gondolatba, hogy mi lesz decemberben a kisfiammal amíg én a leányzóval a kórházban leszek.

Mégis, az a pillanat amikor kibújt a kisfiam, amikor felsírt 1 nagyon hosszú, óráknak tűnő perc után és amikor a nagy, erős "én mindent kibírok" :) férjemnek úgy hullottak a könnyei a szülőszobában amikor engem varrtak, hogy még most is megkönnyezem... na az valami észveszejtő. Én is legszívesebben egyfolytában kismama lennék, így is, hogy nem teljesen probléma mentes most sem várandósságom. Sajnos nálunk is - ahogy már előttem is írták - az anyagi korlátok fogan határt szabni annak, hogy valószínűleg ez az utolsó terhességem.

Azt az ürességet pedig jónéhány hétig éreztem szülés után a hasamban... rémisztő volt. MOst érzem azt, hogy újra teljes vagyok, szó szerint.

2011. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én mindennél jobban akartam a kislányomat, és az életem, imádom, de utáltam a terhességet elejétől a végéig.
2011. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy magát a "terhességet" hogy éli meg az ember. Van, akinek teher. Én élveztem minden pillanatát. Nem volt probléma a pocak sem-én szerettem, (szerencsére nem volt nagy) és hálistennek néhány plusz kiló is feljött. Szerintem egyébként minden kismama szép. Imádtam figyelni mikor mocorgott a bébi, hogy épp melyik kis tagja hol jár. A kisfiam most 2 hetes. A legnagyobb szerelmem. Babázni legalább olyan jó, mint várni a picúrt. Az eddigi legjobb dolog, ami történhetett. Jó babázást :-)
2011. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél nem hiányoltam, nehéz terhesség volt, a második után igen,mert könnyű volt,és tudom hogy nem tudunk harmadikat vállalni,így nem élhetem át újra,ez nagyon fájt,most 12 hetes a babám, már nem gondolok rá csak ritkán.
2011. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Még mindig hiányzik! Bár a napokban betöltöttük a 6 hetet és úgy érzem kezdem "elfogadni", hogy már nem vagyok pocakos. De lassan elkezdhetjük tervezni a tesó projektet... nagyon lassan :)
2011. okt. 15. 19:32
 20/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy "sajnos" visszajön a vágyakozás. Sokszor elmúlik, mikor nagyon lefoglal egy-egy fejlődési időszaka, vagy mikor már valamilyen nehéz időszakot kipipálunk, de utána visszajön. Sőt még erősebben. Legalábbis nálam így van. (3 éves, másfél éves gyerekek anyukája)
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!