Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tobbgyerekes kismamak, anyukak...

Tobbgyerekes kismamak, anyukak! Minden szules mas vagy voltak hasonlosagok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésem sokkal könnyebb volt mint a második.A fájások is a másodiknál sokkal intenzívebbek voltak.Most a 3. babát várom augusztusra ,kíváncsi vagyok milyen lesz!
2009. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÉN IS AGUSZTUSRA VÁROM A HARMADIK BABÁNKAT


AZ ELSŐ LÁNYUNKNÁL 8 ÓRA TELT EL AZ ELSŐ FÁJÁSTÓL ADDIG MÍG MEGSZÜLETETT

A MÁSODIKNÁL 4 ÓRA, FÉL ÓRÁT VOLTAM A SZÜLŐSZOBÁN


HOGY A HARMADIKKAL MI LESZ NEM TUDOM REMÉLEM Ő IS KÖNNYEN ÉS GYORSAN JÖN A VILÁGRA.

2009. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a vajúdás rövidebb. Anyunál az első gyerek 3 óra alatt volt meg, én meg a húgom 1 óra alatt.
2009. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a negyediket várom május 8-ra és igen nekem mindegyik más volt. Az első lassú és viszonylag könnyű (12-órás de fokozatos vajúdás és magától ment el a víz is). A másodikat túlhordtam egy héttel és 6-óra volt a vajúdás de burkot kellett repeszteni és sokkal intenzívebb volt az egész. A harmadiknál 12-napot húztam rá akkor a dokim megindította de nagyon fájdalmas szülés volt amúgy 5 és fél óra. Az első három gyerkőc kislány most fiam lesz meglátjuk hogy alakul!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv:39-hetes kismama

2009. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az első lányom 5 óra alatt lett meg,szép könnyű szülés volt,mindenki azzal ámított,hogy a második még könnyebb,na vele 15 órát vajudtam,aztán burkotrepesztettek és kaptam az oxitocint is,rá 2 és fél órára lett meg a baby,most a harmadikkal vagyok 11 hetes,de a terhesség is más volt mindegyiknél.
2009. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!