Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után érezni hogy...

Szülés után érezni hogy "kiürült" a poci? Vagy ez egy folyamat, amíg vissza nem húzódik a méh?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy eléggé hülyén fogalmaztam meg, de remélem értitek. Szóval olyasmi, mint amikor nagy wc-zés után az ember érzi, hogy "üresebb" lett?

Mielőtt vki lehurrogna, tudom, hogy nem ugyanonnan jön a gyerek (mint nagy wc-zésnél)!

Érdekelne, mert bár még csak 22 hetesek múltunk, szeretnék mindenre választ kapni...

Köszönöm!


2009. ápr. 30. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 hete szültem,igaz császárral,de semmi ürességet nem éreztem!Én is úgy gondoltam,hogy biztos furcsa lesz a nagy pocak nélkül,de semmi"extra érzés"nem volt!
2009. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra emlékszem, közvetlenül szülés után hogy de jó hogy nincs már hasam.Oldalamra tudok fordulni annélkül hogy valaki rugdosna!

Azt visztont biztosan tudom hogy máinapig érzem, hogy megy össze a csípőcsontom.Ha megjön a menszeszem akkor néha olyan érzésem van mintha szülésifájdalmaim lennének!

8hós baba anyukája

2009. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

furcsa volt utána a lapos has - egy ideig nádszálvékonynak éreztem magam a nagy dinnyepocak után :)) pedig még volt rajtam vagy 8 kiló felesleg :))

ürességet nem éreztem fizikailag - az viszont furcsa volt, hogy nem volt már rugdosás, mocorgás odabent - de ezért persze bőven kárpótolt a picuri babám:)

2009. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy megkönnyebbülés volt, hogy végre tudok normálisan aludni. De a hasam szülés után nem lett sokkal kisebb, mint előtte! 1 hónap is elmúlt mire lement.
2009. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából el sem tudom képzelni, milyen lesz ha Maszatka már nem rugdos... Persze nagyon várom már, hogy láthassam, de nagyon élvezem a terhességet!
2009. máj. 1. 07:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem császáros volt a szülésem, miután kiment az érzéstlenítő, azt váram hogy mikor rug a babó, de aztán ldalra néztem s láttam hogy ott van már :) Nekem furi volt.
2009. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF


:D Mi is Maszatkának hívtuk a kisfiúnkat. Sőt, még most is, pedig már 5 hónapos lesz :)

2009. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár napom van még a szülésig, és érdekes módon nekem is ez járt a fejemben. Hiszen kb. fél éve mocorog a pocakomban az albérlőm, és szinte már hozzászoktam, hogy nem túl tartalmasak az alvásaim, illetve, hogy igen aktív egész nap. Olyan furcsa lesz, ha rám jönnek a kinőtt nadrágaim, és végre le tudok majd hajolni. De a legfurcsább az lesz, hogy nem lesz már pocakom. Pedig én nagyon szerettem, és büszkén viseltem. :) Hát lassan búcsúznom kell ettől. Talán én vagyok az egyetlen kismama, aki sajnálja. :)


39 hetes kismama

2009. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Tök fura, hogy mennyire mások vagyunk! Nekem teljesen olyan érzésem volt szülés után, hogy vákum van a hasamban. Nagyon üres volt...
2009. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy kibújt a kicsikém, én egyből éreztem az "ürességet". Meg azt, hogy "megkönnyebbültem".

Na még írni akartam, de felébredt a kincsem...


2hetes csajszi anyukája

2009. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!