Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt ez? Magzatvíz?

Mi volt ez? Magzatvíz?

Figyelt kérdés
Feküdtem nyugodtan, néztem a tv-t, semmi nem fájt. Éreztem, hogy valami kifolyt belőlem, de abbahagyta. Felálltam megnézni mi az, akkor újra folyt egy kicsi, majd megint abbahagyta. Teljesen áttetsző volt. Azóta nem folyik, nem fáj semmim, ez kb. 5 perce történt.
2011. okt. 14. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy? Dokidat hívtad? Kórházat? Én a helyedbe bemennék a kórházba! Valószínű magzatvíz
2011. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még mindíg nem fáj? :) Ha mostanra várod a babát, tutira az lesz, csak nem folyt el az összes :)
2011. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az igazság az hoyg ez folyás is lehetett.

Tegyél be egy tisztasági betétet és azon nézd.

Ha egy óra alatt elázik, akkor szivárog a magzatvíz.

2011. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És hány hetes vagy? Tegyél be egy zsepit a bugyidba, és ha átázik 1 órán belül, akkor a magzatvíz szivárog. Ha nem, akkor vizes folyásod van, ami elég gyakori már a terhesség vége felé.
2011. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
38+4 hetes. A folyásom eddig is bő volt.
2011. okt. 14. 22:02
 6/10 A kérdező kommentje:
És még mindig nem fáj.
2011. okt. 14. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem magzatvíz :) Gratula! :)
2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fájni fog! Nekem sem fájt!!!!

Nekem amikor felültem vagy felálltam az ágyról akkor mindig folyt valamenniy, hol több hol kevesebb. Próbáltam az 1 óra alatt átázik a betét módszert, de nem jött be. Szerintem tuti a magzatvized!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem akkor este - más miatt - be kellett feküdnöm a kórházba és amikor mondtam ott a nővérnek hogy mi van adott egy kb 25cm hosszú 3cm vastag vattát azt kellett betennem, azt mondta, hogy ez átázik akkor menjek. Mentem... 12 óra múlva lett meg a kisfiam!!!!! Szerintem ha még nem vagy bent a kórházban indulj!!!! Legfeljebb hazajössz! De azért a kórházi csomagod vidd :):)

Könnyű szülést!!!!!!!!

2011. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát kipróbáltam a betétes dolgot, nem ázott át, csak akkor, mikor megindult belőlem ez a valami. Akkor rohantam pisilni, és pisilés végén abba is maradt.

Éjjel bementem az ügyeletre, mert csak piszkált a lelkiismeretem, azt mondták, egyértelműen pisi. De nem értem, hogy miért, eddig sose volt ilyen, egyik pillanatról a másikra jelentkezett ez a dolog?! A baba mozog, ugyanolyan lusta, mint napok óta, de ugyanolyan jellegzetes mozgásai vannak :) Jóslóimat viszont mintha elvágták volna, pedig már szinte folyamatos volt, főleg este-éjjel. Most semmi. Eddig az oldalt alvás is fájt, most nem fáj. Mitől lehet?

2011. okt. 15. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Megvizsgáltak rendesen az ügyeleten??????? Amikor azt írtad, hogy akkor ázott át amikor felültél, egyből biztos voltam benne, a magzatvized folyik, aztán olvasom, hogy azt mondták az ügyeleten, hogy pisi??????????!!!!!!!!!!!!

Pisi? Amúgy is mitől pisilnél be, ha eddig nem voltak ilyen problémáid? Lehet mostmár azért nem fáj semmi - oldalt fekvés... - mert a baba annyira lent van, hogy nem nyomja semmidet! Nagyon kíváncsi vagyok mostmár!!! Írd meg kérlek mi a helyzet!

2011. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!