Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz? (Többi lent)

Magzatvíz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Reggel, arra ébredtem, hogy teljesen átázott a bugyim. Arra gondoltam biztos, magzatvíz. De nem volt édeskés illatú. Olyan, mintha bő folyásom lenne. Teljesen átlátszó. A nyákdugó, mindig kocsonyás állagú? Vagy szivárog a magzatvíz? Kicsit fájdogál a hasam is, de nem vészes. Szerintetek mit tegyek? Első baba, nem tudom mi a normális! Köszönöm a válaszokat! 39+2 hkm
2011. okt. 27. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Pakold össze a holmid és menny be, előfordulhat, hogy magzatvíz volt ár, hiszem 39. hétben vagy.

Bent többet tudnak majd mondani.


Könnyű szülést..

2011. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alaszka ***** válasza:
Szerintem ez magzatvízszirvárgás. Mindenképp menj be a kórházba. Maximum hazaküldenek. A magzatvíz így is folyhat, meg egyszerre is.
2011. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 alaszka ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem nagy adagokban ment el, de átlátszó volt, nyákdugó nem távozott, legalábbis nem egyben mert nem láttam.
2011. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én magzatvizem sem volt édeskés illatú. Sőt, semmilyen szagot nem éreztem, pedig dőlt rendesen.

Lehetett erősebb folyás is. Most is folyik? tegyél be egy zsepit, ha hamar átázik, akkor szivárog a víz.

Pakolj össze és hívd fel a dokidat, hogy szerinte indulj e el.

2011. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor gyorsan lezuhanyzom és indulunk a kórházba! Köszönöm a válaszaitokat!
2011. okt. 27. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Majd írjátok meg, hogy mi történt :)))



Könnyű szülést!!!

2011. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon sokáig kihuztad kérdező,ilyen korban szülhetsz.Szerintem ha magzatvízed elfolyt ma babázol megszülsz.Könnyű és gyors szülést!Drukkol neked mindenki!Gratulálok!
2011. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2011.10.31-én született meg a kislányunk 2980 grammal és 51 centivel. Akkor nem a magzatvíz volt.:)
2011. nov. 8. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziaaaaaaaa!!!


Első vagyok! Gratulálunk a picurhoz! Jó egészséget és vigyázzatok egymásra!

Már nagyon izgultunk Liával értetek :))))

2011. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 alaszka ***** válasza:

Gratulálok!!!! Sok örömet és boldogságot nektek!!!

Én is ezen a napon születtem!!! :)

2011. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!