Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indult be szülés?

Kinek hogy indult be szülés?

Figyelt kérdés
Elfojt a magzatviz vagy fájásokkak? írjatok légyszi! 38 hetes kismami
2009. máj. 2. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb írtam, benmásolom:

Szia, reggel 10 körül kezdődtek a jóslók, ezzel egész nap elmászkáltam, nem voltam benne biztos, hogy besűrűsödnek-e? Aztán este 8-kor már 2 percesek voltak, ezzel még aludtam egy "jót". Aztán éjszaka 2-kor elfolyt a magzatvíz és innen számolva 10 óra alatt lett meg a kisfiam természetes úton, a kitolás sajna fájásgyengeség miatt nekem másfél órámba került.. :) Könnyű szülést kívánok, nekem életem legnagyobb élménye volt!

2009. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
38 hétre született meg a kisfiam.Este fél 9-kor elfolyt a magzatvíz,aztán utána mentünk kórházba.Kértem epidurális érzéstelenítést,így "jól elvoltunk" az éjszaka.Reggel negyed 8-kor megszületett a kisfiam császárral.Kellemes szülést,és ne félj! :)
2009. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 39 hétre született a kisfiam, vasárnap 00:30-kor arra ébredtem hogy kicsit görcsölök és éreztem hogy vizes a nacim, először azt hittem szokás szerint jól leizzadtam,mint mindig. Mikor felálltam hogy kimegyek pisilni, kicsit megindult, akkor tudtam hogy ez a magzatvíz. Mikor leültem a wc-re akkor kizúdult egy csomó. Ekkor bejöttem vissza a szobába és pánikba estem, remegtem, ment a hasam....stb ekkor döbbentem rá nekem szülnöm kell. 16 óra vajjúdás után 16:35-kor megszületett a kisfiam.

Amúgy könnyebb ha a fájások jönnek előbb mint mikor a vized folyik. Persze ezt nem lehet szabályozni, sajna.

Könnyű szülést! Ja és egész nap semmi jele nem volt hogy szülni fogok, csak én poénkodtam mindenkinek mikor kérdezték mikor szülök. Mondtam: Holnap! Erre tényleg!

2009. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6-9-ig nyákdugo távozott,lefeküdtem aludni.12-kor felkeltem és az elsö mozdulatnál kirepedt a burok.13 orára beértünk a korházba,ekkor jöttek a fájások,magzatviz még szivárgott.Infuziora akartak kötni mivel nem tágultam rendesen.Gondoltam elötte elmegyek pisilni,de a mellékröl már ugy jöttem ki hogy segitsenek mert itt szülök meg.A wc-én indult meg a kitolási szakasz.Gyorsan felfektettek az ágyra,5 prec mulva a mellkasomon volt a fiam:))pontosan 15:25kor lett meg:))

Szoval 13-15:25ig tartott nálam.Kivánok neked könnyü gyors szülést:)!!!

2009. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó babázást kívánok!(jöhetnek még válaszok)
2009. máj. 2. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En epp egy masik varosban voltam bevasarolgattam, amikor jottek a fajasok. Siman volt idom hazamenni, majd irany a korhaz. A magzatvizem csak a fiam szuletese elott negyedoraval folyt el. 40+3 hetes voltam
2009. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

39. hét kezdetén sokat takarítottam, utolsó símitások, nagyon elfárdatam. Jóslóim voltak és vizes, erős folyásom. Olyannyira, hogy másnap bementem a dokimhoz, nem-e a magzatvíz. Nem. Ok. Jóslók de gyengécskék folytatódtak. Este párom meghívott kajálni, kértem egy pohár bort, azt hallottam beindítja a szülést. Másnap egész nap jóslók össze-vissza, amúgy is fájt mindenem már, mint állat, mert ekkor nyomtam 90 kgt és alig bírtam már menni, nagyon szülni akartam. A folyás erősödött, estére beparáztam, hogy mégis csak a baba fürdővize lesz. Kórház, szülészet, NST. Nem az, menjek haza, nyugodjak meg. Este 9, ismét teleettem egy étteremben magam, alvás. HAjnali 1: 2-3 perces fájások, arra ébredtem, hogy üvöltök. 4 előtt nem sokkal már szopizott a kisfiam. Az a 3 óra intenzív volt, de nem volt magzatvíz. Elszivárgott. 2 doki sem vette észre.

Azért jó volt ez így. Este romantikus vacsi, tvzés, reggel 7kor már pelenkáztam:-D

HAsonlóan gyors és szép szülést kívánok mindenkinek, aki olvassa!!!

2009. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekemnél a 10 percesekre lettem figyelmes. Elsőnél megvártuk az 5 percest, mire beértünk lett 2. Repesztettek. Vajúdással együtt volt 17 óra.

Másodiknál 10 percessel indultunk, 5 lett, mire beértünk. Szintén repesztettek. Vajúdással volt 11 óra.

Első 40+1re született, Második 40+2re.

Sok sikert, kitartás, szép szülést, és boldog babázást!

2009. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem hajnali fél 3-kor folyt el a magzatvíz. Bementünk a kórházba, ahol befektettek egy vajúdó szobába, mert a fájások még nem indultak meg. Délelőtt 11 körül kezdődtek a fájások és délután 2 óra 10 perckor megszületett a kisfiam.
2009. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem éjfélkor folyt el a magzatvizem, fájások nélkül mentünk be a kórházba. Délelőtt megindították a szülést, mert nem jöttek a fájások. Onnéttól szünet nélküli kemyény fájások voltak, de 15:00-re meglett a baba. Amúgy nem volt semmi előjele.
2009. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!