Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 éve 30ezer volt a szülésznő,...

4 éve 30ezer volt a szülésznő, most 50ezretet kér. Ti felfogadnátok vagy inkább ügyeletes?

Figyelt kérdés

Jól végzi a munkáját,kedves,elintéz mindent,de nem sok ez egy "kicsit"????

Dokim vele "szeret" szülni.

Egymást ajánlhatják. :)

Nem lenne ciki a doki és ő előtte ha 4 éve kértem, most meg nem?

Mi van,ha pont ő lesz az ügyeletes és nem kértem fel? Nem fog másképpen kezelni?

Ettől félek igazán :(


Ha nagyon akarnám ki tudnánk fizetni, de soknak tartom, alkudni meg ugye nem lehet :)


2011. szept. 14. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeteg amit kér! Nem fogadnám meg. Ha ő az ügyeletes, ugyan úgy ellát mint az előző szülésnél!
2011. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 besjudit ***** válasza:

Én ugyan így voltam és inkább megfogadtam. Igaz az enyém nem mondott fix árat. azt mondta amennyit gondolok de pont ügyeletes volt és nem akarta elvenni a pénzt.

Én az orvosnak sajnáltam a pénzt mivel a szülésnő csinál mindent ő csak összevar. (amiért az én dokim 80ezret kért) hát azt sokaltam. A szülésznőnek 20 adtam de fordítva kellett volna. Én kettőt szültem és a szülésznőt ma is fogadnék, orvost nem biztos. Ez az én véleményem

2011. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még a dokinak sem adtam ennyit.

Én nem fogadnám fel. Szülj ügyeletesnél, ha meg pont ő lesz, muszáj lesz elvégezni a munkáját. Legfeljebb nem lesz kedves, de a munkáját akkor is meg kell hogy csinálja.

2011. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jubilee ***** válasza:
Mind a kétszer az ügyeletes szülésznőnél szültem. Csodálatosan bántak velem, mindent megtettek maximálisan.
2011. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt se fogadott orvosom se szülésznőm.De nem panaszkodhatok nagyon rendesek voltak,az orvosok is meg a szülésznő is.
2011. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 éve 30 ezer??????

Én egy éve adtama szülésznőnek 20 ezeret.A dokinak 60 ezret.El vannak kicsit szállva az emberek.

2011. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(fili)

Mi az, hogy KÉR.

Ez a saját magán klinikája? Állati.

Ilyenkor utálom meg az egészégügyi dolgozókat.

És tagadom le, hogy valami közöm van hozzájuk.

Jól írták itt többen ha elégedett vagy adsz amennyit te gondolsz. Mindenképpen becsületesen el kell látniuk.

Tudod olyan világot élünk, hogy ha valami nem frankó bepanaszolod a kórház betegjogi képviselőjénél. Ne hagyjátok magatokat.

2011. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én is sokallom. nálam nem is mondott fix árat a szülésznő. mi20at akartunk adni, de végül 30at kapott, olyan sokat segített (este 6-10ig is mellettem volt és másnap 11től fél 4ig! akkor született meg a lányunk). és nagyon örült a 30nak, még 2x a kórházban is meglátogatott, segített a szoptatásban.


szóval az 50et biztos van, aki megérdemelné, de ennyit kérni... nagyon sok!

2011. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!