Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni, , első" szex?...

Szülés utáni, , első" szex? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Én még előtte vagyok,most megyek vissza kontrollra.Kicsit parázok az együttléttől,mert szerintem picit szűkebb lettem mint előtte.Tényleg nagyon fog fájni?
2009. máj. 3. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hú!!!Nekem nagyon szar volt!!De csak az első pár alkalommal.
2009. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés és válasz van itt, nézelődj...

Nekem olyan szűzlány effektus volt kb 4-5 alkalommal. A behatolás fájt kicsit, de utána már nem. Minden ugyanolyan volt, mint előtte:-)

Ne félj, a férjed biztos vigyáz, és használhattok sikosítót, segíthet.

2009. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz,akkor meglehet,h kellemetlen lesz,mert a hüvelyed nehezebben nyeri vissza a rugalmasságát.

De ha így állsz hozzá,h "úr isten tutira nagyon fog fájni",akkor biztos lehetsz benne,h fájni is fog,mert ráparázol.Szóval csak óvatosan és gyengéden.

2009. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy fájni fog, mivel nem biztos. Én 6 hét után voltam együtt a párommal szűlés után. Nekem fájdalmas volt eleinte,úgyértem az első 2 perc . Utánna már jó volt. És még hetekig óvatosnak kellett lennünk ,mert fájt a gátsebem mert sok volt a varratom. De hallottam olyat is hogy ne fájt szűlés után sőt jót tett a szexuális életüknek.
2009. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért ne parázz,gyorsan regenerálódnak azért a dolgok,és nem fáj,inkább kellemetlen elöszőr,de ez természetes.
2009. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szülés után 7 héttel volt az első, nem fájt, de én nem igazán tudtam ellazulni, mert mindig a baba és a másik kettő gyerek körüli dolgok jártak a fejemben...Sajnos még azóta sem tért vissza a kedvem:-(
2009. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem hat héttel utána egyátalán nem fájt, sőt :-)

Pedig én is úgy éreztem hogy szűkebb vagyok, szerintem ne félj, az biztos nem segít, látod van ellenpélda is!

Sok sikert :-)

2009. máj. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is nagyon jó volt:))
2009. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit érzékenyebb az első pár alkalommal, de nem rossz. Ajánlom a sikosítót, nekünk bevált.
2009. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ!

Nekem katasztrófa volt. Mint aki akkor szexel először.

Nem is tudtunk normálisan csinálni semmit.

5-6 alakalom volt ilyen kb. Utána meg fokozatosan javult a helyzet.

2009. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!