Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után is fáj...

Császáros szülés után is fáj az első szex? A 6 hetet megkell várni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos fáj az első szex, nekem is fájt. Én azt mondom hogy igen megkell várni a 6 hetet, vagy legalábbis azt az időt amig a gyermekágyi vérzés tart ami átlagban 6hét, de vannak olyanok akik nem várják meg
2009. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, mert vérzés az attól még ugyanúgy van mert hasi műtét történt!

A méhlepény tapadási helyének is jól be kell gyógyulnia, nehogy vmi felszálló fertőzés gyulladást okozzon.

Ha fáj mondjuk a síkosodás hiánya miatt akkor az is ugyanúgy van hiszen a hormonok szintje nagyon lezuhan szülés után és ettől a nedvesedést "odalent" igen kevés lehet :)

Annyiból jobb hogy nem tágultak ki ott a szövetek, meg belső varratok sebek, nem okoznak fájdalmat. De ez is elég kevés hüvelyi szülésnél keletkezik.

2009. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudtuk kivárni azt a hosszú időt, 3 hét után próbálkoztunk, és semmi gond nem volt!Egyáltalán nem fájt, sőt! :D Persze azért a hasidra ügyelni kell, mert húzódik a seb! Én örülök, hogy nem kínoztam magunkat mégegyszer ennyi ideig!
2009. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem fájt, pedig nekem kb. 5.5 hétig még fájt a seb. De a 6 hetes kontroll után azonnal együtt voltunk és jó volt.
2009. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 8 hétig vártunk, és ISTENI volt:D
2009. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!