Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhességem és nem...

Moncsycsy kérdése:

Az első terhességem és nem tudom mit hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
ez az első terheségem,és kicsit félek! Mire kell számitanom a terhesség és a szülés közben? A dokim semit nem mondott jövöhét szerdán megyek uh-ra!nagyon félek! :(
2011. szept. 15. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?
2011. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem mondot a doki semit csak anyit h fiatal,jövöhéten töbet tud mondani! Azt is mondta pihenjek sokat!baj lehet?
2011. szept. 15. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, csak túl korán mentél az első vizsgálatra, jövő héten már valószínűleg lesz szívhang és akkor mindent el fog mondani
2011. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
természetes ez a félelem?
2011. szept. 15. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:
persze, hiszen egy új, eddig számodra ismeretlen élethelyzet előtt állsz
2011. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
milyen vizsgálatokra kel járnom és milyen sűrűn? Az baj ha feszitést érzek a hasamban?nem is feszités de nagyon furcsa! Medig ál fen a vetélés veszélye?
2011. szept. 15. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Mégis mitől félsz? Én ezt nem igazán értem. Boldognak kellened lenned és a vetélés gondolatát is elvetni. Persze az ember aggódik, de kisterhesen annyira felesleges. Ha nem vagy rosszul, inkább élvezd ki ezt az időszakot és örülj, engedd meg magadnak azt, hogy boldog lehess.

A terhesség egyébként mindenkinél más, én például veszettül szenvedek tőle, de több olyan ismerősöm is van, aki meg sem érzi. A szülés is változó lehet (még nem szültem), van aki jobban, van aki rosszabbul viseli, van aki nem is szülhet természetes úton. Ha félsz és már voltál a védőnődnél, akkor hívd fel vagy kérj tőle soron kívüli időpontot, amire készülj szépen listával és kérdezd meg sorban az aggályaid. Ő szakember és meg tud nyugtatni.

Szóval nyugi, ne idegeskedj, nem tesz jót sem neked sem a babának.

2011. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én nagyon boldog vagyok csak kicsit félek! Védönöm még nincs de gondolom hamarosan lesz!atól félek leginkáb h roszul emelek vmit és elvetélek!nekünk ez a baba a legnagyob öröm! És én már most nagyon szeretem pedig még csak tegnap derült ki h télleg van picur!mikor kezd majd mozogni?már nagyon várom!
2011. szept. 15. 16:32
 9/12 anonim válasza:
arról van sejtésed, hogy hány hetes lehetsz? mozogni majd csak a 16. hét után fog a pici. pihen sokat, és minden vizsgáltra menj el! nem olyan vészes ez, mint gondolod, légy boldog, nagyon nagy dolog az életedben!
2011. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
1-3hétig bármelyik mivel 3 hete vágtunk bele a probálkozásba!örülök h ilyen gyorsan sikerult!
2011. szept. 15. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!