Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem magzatvíz? Többi lent.

Ugye nem magzatvíz? Többi lent.

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Ha elmegyek vécére(nagy vécére) erőlködök, mert nagyon nehezen tudok, viszont kell(bocsi h gusztustalan..) akkor pisi után folyik valami más is. Több folyásom van, mint szokott, de csak 1-2 cseppel. A babám viszont egész éjjel majd szét repesztette a hasamon a bőrt, úgy nekifeszül, nem tudok felkelni annyira és már most is kezdi... De úgy érzem, mintha a vesémen állna és a fejével nyomná a hasfalam, utána pedig mintha keresztbe feküdne és úgy nyomja az egészet, és el se jön onnan, csak fél óra/óra múlva.....:(( Iszonyú érzés..:( Mi történik??? Létezik magzatvíz szivárgást kimutató teszt?? Ha igen, mennyibe kerül??
2011. aug. 31. 09:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A tüsszentésnél, köhögésnél is van valamennyi folyás, de tényleg csak 1-1 csepp..
2011. aug. 31. 09:14
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Én 2008ben vettem olyan betétet ami kimutatja ha folyik a magzatvíz.Folyt,de én már a 40.-dik hétben voltam,másnap meg is szültem...

Ha bármi gyanú fen áll akkor menyj el a dokidhoz,hogy vizsgáljon meg!

2011. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
150 km-re van tőlem a doki, egyedül vagyok itthon, autót elvitte a férjem, viszont pénteken megyünk a dokihoz UH-ra. UH-n észreveszi, ha szivárog valami??
2011. aug. 31. 09:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magzatvíz szivárog, akkor pénteken már túl késő lesz. Miért kockáztatsz? Legalább a körzeti orvoshoz menj be, annak is kell legyen ph indikátora és meg tudják állapítani, h mi az. Szükség esetén meg mentőt hív.
2011. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem uh-n vették észre, hogy a magzatvíz egyre kevesebb ... sürgősségi császár lett, onnan toltak a műtőbe.

Akkor már 5 nappal túlhordtam a babám, szerencsére nem lett semmi komplikáció.


Én a helyedben nem várnék, rohannék!

2011. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
UH-on észreveszik, ha csökken a magzatvíz, de ha 1-2 csepp az lehet nem is látszik. Nekem 19 hetesen még nem mozgott ennyire és semmi folyásom sem volt. Esetleg a közeledben, ha van belgyógyász, házio. vagy másik nődoki keresd meg vagy induljatok már előbb a dokidhoz vagy hívd fel.
2011. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban lehet kapni valamit, ami kimutatja, ha magzatvíz?? Mert oda el tudok menni, az van, de ma nincs háziorvos, falun lakunk a városi nőgyógyászhoz meg csak időpontra lehet menni(egyszer voltam nála, sírva jöttem ki, olyan stílusban beszélt velünk..)
2011. aug. 31. 09:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is nézesd meg dokival minél előbb, talán a védőnő is tud segíteni ha az közelebb van, az én babám lassan 1 éves, és időre született de a 20. hét táján nekem is erősebb folyásom volt, betéttel jártam mindenhova, és rendben voltunk, nyugi nem biztos, hogy ez rosszat jelent. Az ultrahangon észreveszik, ha szivárog, tudtommal. Sok sikert és nyugi, az idegességgel is ártasz.
2011. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedek, mert arra nincs időm, a pici nagyon nyomja a hasfalam, iszonyúan rossz érzés:(
2011. aug. 31. 09:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a 9:36-os vagyok,nincs a közeli faluban vagy városban maszek nőgyogyi? Igaz fizetős de normálisak általában és a baba biztonsága mindenképp megérné, lehet oda menni egyszer is, nem rendszeresen. A kórház is messze van ahol szülni fogsz? Pihenj sokat, amíg nem néz meg orvos de nekem is volt ilyen csepegés, és minden rendben volt!
2011. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!