Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapja császáros szülésem...

5 hónapja császáros szülésem volt.36 évesen szültem és ilyenkor már nehezebben regenerálódik a testünk. Igazán a vágás fölötti rész, ami még nagyobb és itt nagyon kemény a hasam. Másoknál is később húzodik vissza ez a rész?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem a hasizomtól is függ. én 8hónapja estem át a császáron, 30 évesen. Még most is van egy kis réteg a pocimon, pedig a sújom már visszállt!
2009. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! én 2 hónapja estem át a császármetszésen, és nekem is olyan, amit leírtál...23 éves vagyok.
2009. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!2 császárom volt(eddig),mindkettőnél ilyen volt a hasam de 8-9 hónap múlva visszahúzódott és már csak a zsibbadást éreztem!29 éves
2009. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány évesen szültél nem függ császárheg és has gyogyulásátol visszahuzodásátol
2021. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!