Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szűlés után 1-2 hónappal...

Aki szűlés után 1-2 hónappal már újra terhes lett? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
És szoptatás közben estetek teherbe? Tudom hogy úgyis teherbe lehet esni ,csak azt halottam úgy kevesebb az esélye valamivel.
2009. máj. 5. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen?Nem túl egészséges ilyen hamar terhesnek lenni-nem tudom,lehet-e.Én biztos "felakasztanám magam".
2009. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderülne, hogy terhes vagyok (8 hetes a lányom) én sem biztos, hogy urgrálnék örömömben. Amúgy sem tervezek harmadik gyereket.
2009. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen,rá 2 hónapra ujra terhes lettem,nem mondom h nem kaptam sokkot hirtelen,de fel se akasztottam magam,most 33.hetes vagyok,eddig minden oké. elvetetni nem akartam,kistesót szerettünk volna,csak nagyobb korkülönbséggel...nem mondom h könnyű,de így hozta a sors...
2009. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a tejserkentő hormon miatt nem lehet teherbe esni. De csak akkor ha legalább 3 óránként szoptatsz, még éjszaka is. Na, az én babám nem szopott éjjel csak 5 óránként már az elejétől kezdve.

Nekem azt mondta a doki, hogy fél év kell a szervezetnek, hogy regenerálódjon, úgyhogy biztos nem túl egészséges. Szerintem ezt a szervezet is tudja, úgyhogy azért ez elég ritka. Nekem a 7. hónaptól volt újra peteérésem.

2009. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!