Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 36. hetet ti is így éltétek...

A 36. hetet ti is így éltétek meg?

Figyelt kérdés
Borzalmasan hányingerem van, elviselhetettlenül fájnak a lábaim+ez a kedvtelenség...NEM BÍROM!!! :((( SEGÍTSETEK
2011. szept. 24. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Á, nekem meg hullámzó, mint az óceán.

Ma viszonylag jól vagyok, de vannak napok, amikor már mennék szülni minden percben.

Első babánál nem voltam ennyire ilyen, de most nyüszis vagyok, kedvetlen, alig várom h este legyen, minden szóra ugrok, fáj a derekam , a hasam, alig bírok néha menni....

Folytassam?:)

2011. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nemcsak én nyűglödöm.

2. babámat várom, de már nagyon:)

Hányingerem van, görcsöl a lábam, nem bírok felkelni fekvésből és látni akarom a lányomat!!!!!

Mikorra vagy kiírva kedves Kérdező?

2011. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megnyugtat én még csak a 34. hétben vagyok, de szintén hasonló kedélyállapottal. A járás nehéz, állandóan kiesnek dolgok a kezemből amitől idegbajt kapok, mert nehéz leguggolni érte, ha már lent vagyok nehéz felállni. Állandó félelem este, hogy nehogy véletlenül megnyomjam a kisfiamat. És én is nagyon szeretném már látni, de még sok idő. Ja és hozzáteszem állandóan azt hallom, h. kicsi a hasam. Nem elég, h. mindig parázok vajon rendben lesz-e minden, de még ráraknak ezzel is egy lapáttal nehogy má' megnyugodjak.
2011. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap meg oldódott ez a hányingeres hasmenéses ügy!!! Szép kis vírust szedtem össze! A kórházban kötöttem ki mert már odáig fajult a dolog hogy vért hánytam. 2 zacsi ínfulzió+ egy kis b6 vitamin helyre rakott!!! :)

Kerek egy hónapom van még hátra a nagy napig!!! :)

2011. szept. 25. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!