Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjemet nem tudom meggyőzni...

A férjemet nem tudom meggyőzni, hogy fizetség nélkül is lehet szülni! Vannak itt, akik hálapénz nélkül szültek?

Figyelt kérdés
A férjemet az is érdekelné, milyen módon tehetnek keresztbe, ha nem fizetünk.

2011. okt. 31. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Velem eleve elég bunkón bántak végig a terhességem alatt (többször is feküdtem bent alatta) és valahogy sosem sikerült kcsikarnom belőlük a normálisságot, ezért nem fizettem. Ha nem fizetsz, sajnos lesheted, hogy foglalkozzanak veled, kivéve persze, ha feltétlenül muszáj, a bunkó hangnem pedig alap. De másképpen nem tudnak keresztbe tenni nektek.
2011. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves férjednek üzenem, hogy mind3 gyermekemet ingyen szültem. Egyiküket a mávban, igaz már 12 éve, de csak jót tudok mondani.


Egyébként a hálapénzt utána adja az ember, tehát ha megérdemli, egy borítékot adhat az ügyeletes orvosnak is.


Előre fizetni... teljesen életszerű amiket írnak, a vegyes válaszok: van, aki többszázezret elkölt a 9 hónap alatt, aztán be sem ér a dokija... Van, aki egy fillért sem ad, mégis rendesek -mint velem :) Mind3 apás szülés volt, minden beavatkozás megbeszélés tárgyát képezte, stb.


Szépen megy a terhesgondozás plusz pénz nélkül is!!! A szülésig meg majd még kitaláljátok :)

2011. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Első babámnál fogadott dokim volt, de nem jött be, mikor szültem, mert nyaralt. Idegen dokinak fizettem, aki egyébként egy bunkó volt, a fiam majdnem meghalt. Ez 17 éve volt. A másodiknál másik orvos, másik kórház: szerencsém volt, a doki nagyon sokat segített, pedig elég keveset fizettem neki.

A harmadik babámat most augusztusban szültem. Mivel előtte vidékre költöztünk, nem ismertem egy dokit se, de úgy döntöttem, most nem is kell fogadott orvos, mert nem engedhetem meg magamnak. A kórházban senkinek nem fizettem, de így is rendesek voltak. Kicsit lelkiismeretfurdalásom volt, de így a gyerekre tudtam költeni azt a pénzt. Nem bántam meg.

Bocsi, hogy hosszúra sikerült!

2011. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!