Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelent -e valamit , hogy a...

Jelent -e valamit , hogy a 36. héten még zárt a méhszájam? Az most jó vagy kevésbé jó? Info-t kérnék, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Összefügg a nyákdugó eltávozásával? (mármint ha kezd kinyílni , akkor megy el a dugó?)
2009. máj. 6. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi különöset nem jelent.

Az jó, hogy korábban nem kezdett el nyilni a méhszáj, nekem sajnos igen, ezért feküdnöm kellett. Attól, hogy nyilik még nem távozik a nyákdugó.

2009. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj hogy még zárt a méhszájad,ne aggódj,és igen ahogy írták előttem,nem függ össze a nyákdugó nem biztos hogy eltávozik egyből,ha kinyílik a méhszáj.

További boldogságos napokat !

2009. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha zárt, mert ha már nyitott, akkor már nem védi a babát a fertőzésektől. Nekem szülés előtt 4 nappal nyílt ki.
2009. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit,alkat kérdése.Nekem egyáltalán nem ment el a nyákdugó és 3 napos túlhordás után is zárt volt a méhszáj(amikor bementünk,hogy 3 perces fájásaim vannak), sőt nem is volt megrövidülve.Ezért kaptam egy tablettát amit a méhszájhoz tettek fel,hogy puhítsa.Azt mondták 6 óra mire az hatni fog.Addig ne számítsak semmire még, a páromat is haza akarták küldeni.De kicsit "elszámolták" mert 6 óra múlva megszületett a kislányom!Szóval látod ez egyénfüggő.Van aki már 1-2cm-re nyitva m,egy szülni és mégis félnapokat vajúdik,én meg zárva voltam végig és gyorsan tágultam.

Az se biztos,hogy elmegy a nyákdugó ha kicsit már nyílik a méhszáj.

2009. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is végig zárva volt a méhszájam. Amikor elfolyt a magzatvizem akkor kezdett el kinyílni.
2009. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most megkönnyebültem:) Mert se nyákdugó, se semmi jel még :) Csak izgulok:)
2009. máj. 6. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is végig zárt volt, utolsó 5 órában nyílt ki :)
2009. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!