Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szuleskor a vegbellel is...

Szuleskor a vegbellel is csinalnak valamit?

Figyelt kérdés
Engem altattak szules utan, mert komplikaciok leptek fel, igy nem emlekszem semmire. Elvileg sokat kellett volna szellentenem utana, de pontosan nem tudom mit csinaltak odalent
2011. nov. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú nekem is. De nem csináltak semmit, bár a doki az ujját bedugta, talán az aranyér miatt... Sima, gátvédelmes szülés volt. Én annak tudom be, hogy hirtelen "felélénkültek" a belek, és hozzá kellett idomulni a hirtelen támadt űrhöz.
2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem szüléskor, hanem utána varráskor tett bele a doki egy nagy bucit. Még meg is mutatta, akkora volt, mint egy szép nagy champignon gomba. Semmi sem fájt varrás alatt, csak a végbelemben éreztem azt a durungot. Mondanom sem kell, azóta utálom a gombát.

Ezt azért tettte bele, hogy szépen tudjon varrni.

2011. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!