Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két héttel korábban szültem...

Két héttel korábban szültem ügyeletesnél, fogadott dokim pont elutazott. A fogadottnak szokás ilyenkor pénzt adni?

Figyelt kérdés
A kórházban meglátogatott, kedves volt, csakhát nem volt ott a szülésnél. És területileg nem is ahhoz a kórházhoz tartozok, ez számít valamit?
2009. máj. 6. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem adnák. Épp elég amit odahortál a magánrendelésére.
2009. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnék.
2009. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hallottam már olyat, hogy veszekedtek a dokival, mert ott is előbb indult, és nem volt ott a fogadott doki, de a pénzt szinte követelte. Én nem adnék, és az ügyeletesnek sem kell. Van aki ad, de én egyiknek sem adtam.(2)
2009. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szobatársamhoz nem ért be az orvosa, csak a végére. Ő megfelezte a pénzt 25 000FT-ot adott az ügyeletesnek és 25 000Ft-ot a magán orvosának. Azért adott a fogadottnak is, mert az első babát is nála szülte és nagyon kedveli.

Én nem adtam volna a fogadottnak, csak az ügyeletesnek.


Minden jót!

2009. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én se adnék. nekem a fogadott szülésznőm nem volt ott szülésnél, később vittem neki egy üveg bort, de ott tiltakozott h miért, hiszen ő ott sem volt. (a dokinak bort se adtam volna, fizettünk eleget a rendelőben)
2009. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
francokat :))))
2009. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 10 nappal előbb szültem, az ügyeletesnél. a fogadott egy fillért sem kapott.
2009. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!