Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon furcsa az, ha valaki...

Nagyon furcsa az, ha valaki járműben szül meg, mert nem ér be a kórházba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bizony! Van ilyen:) Itt is van/volt egy lány aki nem is tudta h terhes,végül is a mentőben szült meg. Én pesti vagyok,de jobb lett volna itthon születnie a picurnak.
2011. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Előző meg van még kérdés,attól a lánytól?Sok ilyen történetet halani,járművekben szülnek meg otthon.
2011. nov. 10. 17:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Az a helyzettől függ- bár, ahol én lakom elég "furcsának" találták az emberek, pedig egy mentőben szültem a ház előtt- egy ovis anyuka,akinek a gyermeke egy csoportba jár az enyémmel is a mentőben szült, de Ő 8 percet utazott előtte :-)
2011. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocsi:Rosszul irtam:Ügyeleten. De itt a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2011. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
semmibaj köszi válaszokat beleolvastam,furi télleg csaj ennyire nem látszot terhesség rajta.Idősebb terhes volt.
2011. nov. 10. 20:40
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma van a névnapom
2011. nov. 11. 13:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Még mindig ez a téma érdekel? :)

Előbb tanulj meg helyesen írni és utána foglalkozz ilyen témákkal. Hihetetlen, hogy még mindig nem unod tizenakárhány évesen ezt...

2011. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Előző kedvesebb is lehetnél.Nem baj újrafogalmazom és ennyi nincs belőle baj,téma érdekelt.A régi kérdéseimre várok válaszokat, azt ennyi az egész.


köszi válaszokat beleolvastam,a lány kérdésébe és válaszokba.Furcsa télleg,hogy a csajon ennyire nem a látszott, a terhesség.A végén kiderült,hogy idősebb volt a terhessége.

2011. nov. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!