Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amelyik baba pocakban rengeteg...

Amelyik baba pocakban rengeteget mozog, az hamarabb is születik meg?

Figyelt kérdés
Van összefüggés? Úgy értem, például hamarabb kirugja a burkot a rengeteg fészkelődéssel. A lányom most ilyen, 20. hét óta alig van nyugtom tőle. A fiam anno alig adta hírül a világnak, hogy van, egész nap a hasamat tapogattam, hogy érezzem, hogy mozog. Ő 38. hétre született. Úgy érzem, a kiscsaj hamarabb kikívánkozik, rengeteget fészkelődik.
2011. nov. 4. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányom extrán mozgolódós volt. Azt hittem nem is alszik odabent. Állandóan mozgott az egész hasam, nem volt megállása.

Ő a 41. héten született indítással.

2011. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


3 lányom van. Az első alig mozgott,nagyon nyugodt baba volt a pocakban- és kint is- és 40+3 hetesen született meg,úgy,hogy a 2. enyhe fájásnál repedt meg a burok.

A második rendkívül aktív volt,41+0 hetesen született,a szülőágyon már amikor teljesen nyitva voltam repesztették meg a burkot- én erre azt mondom,hogy biztos burokban akart születni :-)

A harmadik leányzó a két testvér közt volt ami az aktivitását illeti, de Ő inkább szerette magát kinyomni,és megfeszíteni. 40+0 hetesen bújt ki,nem vettem észre hogy megrepedt volna a burok vajúdás alatt,a tolófájás alatt folyt ki egy kis magzatvíz.


Az,hogy sokat fészkelődik inkább a kinti időszakkal lesz összefüggésben! A második lányunk nagyon aktív volt a pocakban,és ide kint felér 10 fiúval :-) Nehezebb Őt nevelni,mint az elsőt.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó kérdés:) Szerintem inkább a között van összefüggés, hogy mikor mozog többet és mikor kezdődik a szülés vagy inkább vajúdás. Nekem mindig éjszaka indult a bababuli a hasamban, tudtam, hogy éjjel fogja kirúgja a 'hámot'. Úgy is lett. Viszont nem született hamarabb, csak néhány nappal. Pedig sokat mocorgott odabenn!
2011. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Az én örökmozgó pocaklakóm 41+1-re született.
2011. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam pont a kiírt napon született, nagyon sokat mozgott, de a szülés napján nem, akkor nagyon visszalassult.
2011. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!