Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes vagyok. Még mindig...

40 hetes vagyok. Még mindig bennt a fiam, már nem birom a terhet. Nagyon sokat hiztam. Rengeteget unatkozok, nem birom már. Unom, hogy mindig készenlétbe kell lenni, a páromnak is, baba meg elvan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
hogy lehet ezt áttvészelni?annyira lassan megy minden,föleg az idö,meg az unalom,ez nagyon kikészit.engem már semmi nem köt le,sajna.valami tippek?
2009. dec. 31. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
szomorú, hogy ilyen "gondjaid" vannak, amikor a GYERMEKEDET várod...
2009. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

szió!

én ugyanígy voltam, de most már, hogy megszületett sokszor visszasírom a pocakosságot. 4 hós a kisfiam és reggelente szeretném, ha még mondjuk 9-ig alhatnék. Napközben alig alszik, nyüsszög, ha épp nem szólok hozzá. Pedig ilyen van, teregetni kell stb. Szóval néha kiakasztó.

Élvezd az utolsó napokat, ha nem tilos, szerelmeskedjetek a férjeddel! ;) Kellemesen telik az idő... és beindulhat a dolog

2009. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, türelem, türelem...

Persze, könnyű azt mondani. Én már a kórházban voltam, 2 nappal a kiírt időpont előtt befektettek, na ott meg totál halálra untam magam, a szobatársaim idegesítőek voltak, tv nem volt, az újságokat untam, a párom nem tudott bejönni látogatni, mert dolgozott, senki más sem...

Este lépcsőztem, párszor megjártam a 3. emeletet oda-vissza, reggel beindult a szülés. :)))

2009. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A férjem azt üzeni, hogy töltsétek kellemesen a várakozási időt Együtt... még a szülést is beindíthatja, ha érted, mire gondol... ;-)

Mi is türelmetlenül várjuk már a babánkat, igyekszünk EGYÜTT lenni, kihasználni, amíg még ketten vagyunk csak :)))

2009. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak annyit tudok írni, hogy kitartás!!! Aki nem volt ilyen helyzetben, az nem tudja, hogy ez milyen érzés.

Én 09.15-re voltam kiírva, és mindenki (doki, védőnő) azt mondta, hogy előbb fog jönni a baba. Totál beleéltem magam. 09.29-én született meg a kisfiam, akkor én már tiszta kész voltam. Mielőtt befektettek a kórházba mást se csináltunk csak szexeltünk, takarítottam meg forró fürdőztem. Az a 2 hét maga volt a pokol. Minden reggel úgy ébredtem, hogy na majd ma.... Minden este úgy feküdtem le, hogy na majd ma éjjel... :(

KITARTÁS!!! Max 2 hetet hordhatod túl. :)

2009. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj, jönni fog hamarosan a baba és akkor már egy perc nyugtod se lesz, se időd az unatokzásra. Most minden időd a pihenéssel töltsd. Olvasgass babanevelési tanácsadó könyveket, cikkeket, vagy tv., videó, zene, szórakoztató könyv, keresztrejtvény, kötés-horgolás, rajzolás, festés, üvegfestés stb., annyi minden van, amivel elütheted az időd. Én a terhesség végén állandóan kolbászoltam a városba, a lábam meg persze bedagadt. 17 kg-ot híztam, abból 10 egyből lement. Hidd el, most pihend ki magad úgy rendesen, mert nem nagyon lesz már rá lehetőséged baba mellett.
2009. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.szex nem lehet,2 ujjnyira nyitva vagyok.kipihenve totál kivagyok,aludni igyse tudok sokáig sokat,ugyhogy mindegy.a terhesség eleje ota táppénzen vagyok,ugyhogy ezért vagyok besokalva,ezért várom annyira.aki élvezi a terhességet,annak csak gratulálni tudok.én a babázást jobban élvezném.
2010. jan. 1. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Majd írj, ha megszültél. Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb túllegyél rajta. :)

Addig pedig kitartás!

Könnyű és gyors szülést kívánok!

2010. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok? Megszületett már a kislegény? Mikor, mennyivel? Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

J.

2010. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves utolso. köszönöm.igen megszületett a babám,természetes uton 3700 gramm,50 cm,kisfiú viktor.ma lesz 1 hetes.
2010. jan. 9. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!