Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezd érezhetően...

Mikortól kezd érezhetően kevesebbet mozogni a baba? Én 31 hetes vagyok, és rengeteget ficereg. Néha kellemetlen rúgásokat kapok, amik sokszor belenyilallnak az oldalamba.

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó hír:még fog is ficeregni. Én örültem neki, mert tudtam, hogy van, hogy mozog:) Úgy a 35-36. hét táján kezdenek hely szűke miatt lelassulni.

2010. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig nagyon sokat mozog, szinte egész nap érzem, és igen erőteljesen, mivel már valóban szűkös a hely.:-))) Szerencsére éjjel alszik, akkor nem szoktam érezni, így aludhatok.

Szóval még igen sok időd van őt érezni.

Minden jót!

(35+3 hetes mami)

2010. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, nekem szó sem volt lassulásról. Még a szülőágyon is szét akart rúgni balülről. Most is egy kis sajtkukac! :)Imádom!
2010. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most is nagyon aktív, csütörtökre vagyok kiírva. Én is örülök, hogy ennyit mozog, még ha az alvásom rovására is megy, mert legalább tudom, hogy jól van.
2010. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az utolsó napig fürgék voltak, az a jó, tudod, hogy rendben van.
2010. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is örülök neki hogy izeg-mozog, csak néha eltalál vmi ideget, aludni nem hagy...
2010. jan. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!