Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam 10 hetes es rengeteget...

A babam 10 hetes es rengeteget bukik, de ennek ellenere szepen gyarapodik, nem siros, csendes baba. Mi tevok legyunk, hogy ne keljen annyiszor oltozkodjunk, mindent lehanyik, es tobbszor kell oltozkodjunk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem nagyon értem a kérdést. Meg tudnád fogalmazni valahogy érthetőbben?
2009. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali! Hát, tényleg zavaros kissé a kérdés...

Ne aggódj, a bukás természetes dolog. Azt jelenti, hogy kicsit "túleszi" magát a babócád. Nincs ellenszere, csak ha textilpelust teszel a válladra büfizéskor. Még akkor sem garantálható az eredmény... Az én Manóm is sokat bukott, állandóan mostam... De szép nagyra nőtt.

2009. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát,ha anyatejes,nincs mit tenni,mosni kell gyakrabban.Ha tápszert kap,esetleg kérd meg a dokitokat,hogy írjon fel sűrűbb állagú,antirefluxos tápszert,azzal valamelyest kevesebb a bukás mennyisége.
2009. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is sokat bukik és szépen gyarpaszik,a dokink azt mondta,hogy addíg míg nem jár súlycsökkenéssel vagy stagnálással,addig nem kell foglalkozni a bukásokkal,legfeljebb többet kell mosni.Ha majd szilárd táplálékot is kap,akkor megszűnik ez a dolog,illetve ahogy erősödik a gyomorszájuk úgy csökken majd a bukások száma is.
2009. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!