Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek? Ha a nőgyógyászoma...

Mit tegyek? Ha a nőgyógyászomat nem kérem föl szülésznek és mégis bejön a szülésemre, akkor adni kell pénzt a dokinak?

Figyelt kérdés

Van magánúton nőgyógyászom. 2.gyermekemet várom. Elsőnél sem kértem meg h legyen ő a szülészorvosom. Amikor éjjel elfojt a magzatvíz, bementünk, és a nővérek értesítették a dokit. Szülés után kapott pénzt a doki.

Most viszont másképp gondolom. Alkalmanként minden egyes vizsgálatért 10ezer ft-ot hagyok ott neki. ("csak" 9 lenne, de én otthagyok neki 10-et. Most sem akarom fölkérni, h legyen a szülészorvosom. Szept 4-re vagyok kiírva, lehet h nem is lesz az országban amikor szülök. Már legalább 6 alkalommal voltam nála.60ezer ft. És még kb ugyanennyiszer megyek. Szerintem igazán jó summa egy dokinak 120 ezer ft azért h végigkövette a terhességemet. Nem szándékozok többet áldozni rá. Még 4d-re sem. Nem arról van szó h nem lenne de ennyi szerintem épp elég.

Én a lányomnál sem kértem föl, de bejött. Ott volt, bár annó a vizsgálatokért még csak 5 ezret hagytam ott. Épp felét mint most.Akkor kapott pénzt. MOst viszont nem szándékozok adni. Akkor sem nézett rám minden nap. Csak úgy hébe hóba. Pedig kapott 60 ezer ft-ot. Miért is adnék? Ti mit tennétek?


2009. máj. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben magától nem fog megjelenni. Az ügyeletes, aki felvesz, megkérdezi, h' a terhes kiskönyvedben lévő orvossal megbeszélted-e a szülést, és csak akkor hívják be, ha igen. Ha nem kérdezik, szólj te, h' nem kéred, h' értesítsék.
2009. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A lányomnál sem kérdeztek semmit. És a doki megjelent. Jó mondjuk én már benn feküdtem reggel 5-kor, ő csak 7-re jött be.

De akkor véleményed szerint, ha bejön adni kell neki?

2009. máj. 7. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor muszáj lesz, hacsak nem akarod örökre "otthagyni". Mert azok után nem biztos, h' ugyanúgy viszonyulna hozzád.
2009. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) köszi!

Akkor még agyalok ezen kicsit. Van még időm. Holnap leszek 23hetes.

minden jót!

2009. máj. 7. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vele olyan kapcsolatban,h beszélj erről?Mert ha igen,elmondhatod,h szívesen látod a szüléseden,de fizetni már nem fogsz tudni,mert ennyi volt a keret...erre muszáj lesz mondania vmit.Nekem nagyon jó a kapcsolatom a dokinőmmel,a legkényesebb kérdéseket is fel tudtam tenni neki,és engem ez megnyugtatott.Tudtam,h mire számítsak.
2009. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!