Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem vagyok terhes, de lenne...

Nem vagyok terhes, de lenne egy furcsa kérdésem, ami nem hagy nyugodni? Légyszi, ne akadjatok ki, nem én találtam ki a dolgot.

Figyelt kérdés

Szóval, azt hallottam egy "bennfentestől", hogy egyes országokban, ha császárra kerül a sor, azt nem a doki csinálja, hanem a szülésznő! Ő vág, ő veszi ki a gyereket, ő varr. Kicsit fennakadtak a szemeim, mikor ezt mesélte.

Ez Mo-on is így van??


2009. máj. 7. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 20:10esnek üzenem, hogy vakbelet simán kiveszik a műtősök orvos nélkül, szülés, hát.....
2009. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

20.10


Az odáig oké, hogy simán kiveszik, de nagy balhé lenne, ha meg mernék csinálni. (kórházban)


Azért Európában, USA-ban, a világ civilizáltabb részén elég szigorú szabályozás van, hogy ki mit csinálhat. (Ha nem is mindíg a beteg jóléte érdekében, hanem a perek elkerülése érdekében)

Németországban külön szülésnőtörvény van (Hebammengesetz) ami részletesen leírja, hogy mit tehet és mit nem.

Na, császározni azt nem.

2009. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

20:17re

azért az aneszteziológus nem olyan kuriózum, általában ők csinálják az érzéstelenítést/altatást.. én úgy tudom, mindig van anesztes a műtéteknél.

2009. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én simán szültem,de a szülésznő vágott és vette ki a babát.A doki csak összevarrt!
2009. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Balkánon simán-az egy nagyon más világ...
2009. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!