Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az hogy a szülés...

Miért van az hogy a szülés közeledtével lecsökken a magzatvíz mennyisége? Nem rosz ez a babának? Menyi idővel a szülés előtt történik ez meg?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok mikor elfolyik, vagy szivárog, hanem a sima lecsökkenésre. Mondták az ultrahangon hogy már kevesebb a magzavizem, a lepény III fokban érett, de hogy ez így jó mert 39 hetes múltam. Létezik hogy emiatt látom kisebbnek, vagyik kevésbé kereknek a hasam?
2009. máj. 8. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a babának. Nekem is kevesebb volt már kb. a 34.héttől. Hogy mitől látod kisebbbnek a hasad nem tudom.
2009. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg nem rossz neki, ez így normális.

a hasad talán attól látod másnak, hogy már lement, vagy hogy mondják az okosok :) az enyém nem csinált ilyesmit, én végig ugyanolyannak láttam, de elvileg a végén lejjebb csúszhat a hasad ahogy a baba lefelé megy.

2009. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem a 39.héten fektetett be a dokim a kórházba,kevesebb magzatvíz,és III fokban érett méhlepény miatt.41.héten és 2.napon született meg.Addig minden nap uh+NST.A 40.hét után nem csökkent a magzatvíz mennyisége,uh alapján.

2009. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

3. válaszolótól kérdezném, hogy a III fokban érett lepény azért akkor ezek szerint még ellátta a szűrő és tápláló funcióját?

2009. máj. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!