Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős női megérzésem van a...

Erős női megérzésem van a szülés idejét illetően, szerinted mennyire lehet ebben hinni? Neked volt megérzésed? Bejött?

Figyelt kérdés

Nem hagy "nyugodni".

Január közepére vagyok iírva, de úgy érzem a két ünnep közt december végén megszületik a fiam.

Második baba, és már most lehet tudni hogy nagy lesz.


Elkezdődött a 31. hét, már érzem hogy a testem is készülődik, és napok óta pakolo, takarítok...pedig hivatalosan még 2 hónap van.


(A két ünnep között már betöltöm a 37. hetet.)


2011. nov. 10. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél nem foglalkoztam ezzel napra pontosan érkezett a fiam. Másodiknál végig úgy éreztem 12.-én jön többen mondták ugyanezt, úgy hogy én nem is mondtam. 24-re voltam kiírva. a fiam 4 napot még ráhúzott...
2011. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
én egészen biztos voltam benne, hogy júl.13án fogok szülni (júl.17re voltam kiírva). babám úgy dönötött, júl.10én születik.
2011. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan úgy voltam mint te. Január 15-re voltam kiírva. Családon belül mindenki megtette a tippjét, hogy mikor fogok szülni. Én december 28-at mondtam. Végül január 16-án született meg. Anyukám járt a legközelebb, a 13-i tippjével. Én is nagy babát vártam, 4080 gramm lett és 51 centi.
2011. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én dátumra nem tudtam megtippelni, azt viszont éreztem, hogy hétvégén éjjel fog megszületni. :) Vasárnap éjjel kellett bemennünk a kórházba, bár a kisasszony hétfőn reggel született végül, de a vajúdás tényleg hétvégén éjjel volt.
2011. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én április 26 ra voltam kiírva mára terhességem közepén éreztem,hogy nem fog addig várni a babám és húsvét hétfőn fogok szülni:)ezt a doki is erősítette bennem azzal,hogy nagy baba nem biztos,hogy vár a kiírtig!én teljes extázisban vártam a húsvét hétfőt bepakolva indulásra készen!:)nem történt semmi ehhez képest 1 nappal a kiírt után 27.-én született meg a fiam:)ennyit a megérzésemről.....

2011. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálun sajnos volt egy beindult szülés/kórhzá a 31 héten, de bentmaradt :)

Ez okt 9-én volt!Biztos voltam benne hogy 11.11-én fog születni! :) Amúgy is az a kedvenc számom!De 100%-ra mondtam!Meg folyamatosan azt mondtam a férjemnek, hogy frissen mosott hajjal akarok szülni menni!

Hát nem jött novemberben...

dec 7-re voltam kiírva, és a férjem szülinapja dec 6!Így úgy voltam vele, hogy majd 5-én este megmosom ahajam! :)

De 3-án közöltem, hogy mennem kell hajat mosni!Meg is mostam, le is feküdtünk aludni, hát én éjjel 1:29-kor keltem 5 perces fájásokra!


Szóval a tudat alattim működött azért :)Dec 4-én reggelre lett meg a lányunk! :)


A dátumot elhibáztam de a hajmosást nem :)

2011. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy volt, hogy este lefeküdtem aludni fürdés után (pocaknak mondtam, hogy kikéne bujni, türelmetlen vagyok, és olyan érzésem is volt hogy lassan foghatom manóm). 10körül aludtam el és 01.30körül elfolyt a magzatvizem:) (első manó)
2011. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én július 3.-ra voltam kiírva. Meg voltam győzödve, hogy június 20.-án szülök. Végül július 4.-én szültem, nálam nagyon nem jött be:-)
2011. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En az elejetol ereztem hogy nem fogom a 40. hetig kihuzni, de akkor meg 36-38 hetre tippeltem, vegul 30 hetesen elfolyt a vizem...
2011. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!