Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt szülés után a gátmetszése...

Volt szülés után a gátmetszéseddel komplikáció? Hogyan nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőtt oda egy vadhús, ami szinte eltakarta a hüvelybejáratot. Kimetszették és nincs probléma
2011. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen sajnos ,de csak 3 év múlva derült fény rá mikor a második babámat szültem ,mert nem hittem hogy ez gond lehet a sex-nél voltak problémák nagyon fájt ,főleg behatoláskor.és mondta nőgyászom mikor vágott ,hogy kivolt az a barom aki így vágott,és vart össze :(
2011. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bent maradt egy varrat - ami egészen a hüvelybemenetnél volt és az nagyon fájt még néhány napig! De olyan szinten, hogy menni nem bírtam, sem a gyereket ellátni. Mikor rájöttem, hogy az kiszedettem. Onnan kezdve semmi bajom nem volt.

Egy jó tanács kérdezd meg varráskor hogy mennyi az annyi és kiszedéskor is!

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem begyulladt a gátsebem, mert nem pamut borítású betétet használtam Csúnya vörös, duzzadt volt, iszonyatosan mart és nem bírtam normálisan menni, mert szörnyű volt, mikor dörzsölődött. Kb két hétig visszajártam kétnaponta a dokihoz kezelésre, ilyenkor alaposan kitisztította (gennyesedett is), és seb-összehúzó porral beszórta. De itthon párom is mindennap vattapamaccsal, fültisztítóval tisztította a sebet, és Betadin-nal körbekente.
2011. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy gáttáji hematóma alakult ki a vágásnál. Nagyon megduzzadt és fájt, szülés után pár nappal műteni kellett.
2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. szüléskor derült ki,ami egyébként nem okozott panaszt,csak mikor varrtak- a doki szerint maradt egy kisebb duzzanat,ami a lidokaint beszívta és ezért a varrást úgy éreztem ahogy nem kellett volna...
2011. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudom, hogy aggódnom kéne-e vagy sem. Nekem aranyerem is lett (brutális nagy) és 1 hónapja szültem. Sokszor nekem is fáj, meg nehezen ülök le, de sokszor meg tök jól elvagyok. Nem látom pirosnak a felületet, csak csomókat tapintok ki, ami sokaknak lett, nem csak nekem. A külső varratot még a kórházban kiszedték, a belső meg felszívódó. Lehet, hogy nehezen szívódik fel? Vagy az aranyér miatt nehezebben gyógyul?
2011. nov. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!