Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárszülés esetén esélyem...

Császárszülés esetén esélyem sincs a baba-mama szobára?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne lenne?
2009. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

van esélyed, elvileg 5 napig kell bent lenni.

Ha úgy érzed fogod bírni akkor rajta.

Ezt akkor döntsd el ha megvolt a műtét.

Én császárral szültem, először iszonyú fájdalmas volt leszállni sz ágyról.

Kérdezték vállalom e, de nem mertem eléggé fájdalmas a felkelés és a járás.

Inkább pihenj, ugrálhatsz még eleget.

2 hónapos kisfiú anyukája

Boldog babázást

2009. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én császárral szültem és 3. naptól ott volt velem a baba.
2009. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem!!!A Szt. István khzban veled van a baba,mindegy,h császáros vagy.Azt viszont nem tudom,h mennyivel később kapod meg,mert a hüvelyi szülés után rögtön megkapod,és onnantól éjjel nappal veled van.
2009. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két babámat császárral szültem és baba mamás szobában voltam velük. Igaz csak azután kapod meg amikor már felkelhetsz az altatás vagy az érzéstelenítés után (ez kb 24 óra)
2009. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kórháza válogatja, a Péterfy-ben rögtön együtt lehettem a babával, amint "magamnál voltam". Mivel éjjel született, igy reggel fel kellett kelnem, utána már hozták is szopizni, akár együtt lehettünk volna egész nap, én kértem, hogy még a pelenkázásban segitsenek, mivel alig birtam menni...
2009. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De van.Én dec 10-én, szerda éjszaka szültem, császárral,reggel 6kor hozták szopizni,10-kor kellett zuhanyoznom és du már velem is volt.Nem könnyű, de jó érzés volt nagyon.

Ancsy,5 hós kisfiú anyucija

2009. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Győrben csak ilyen szoba van. Délelőtt 10.35kor született meg, rá 12 órájára kelhettem fel, azt az éjszakát még egymás nélkül töltöttük, de hajnalban odahozták és többet el sem vitték.Sztem jobb, ha ott van veled, mert így vele foglalkozol, nem a fájdalomra figyelsz.
2009. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a császárosok 4 ágyas külön szobában vannak. Csak abban az esetben kerülhettem volna babás szobába, ha kell a hely frissen műtöttnek, de végig egyedül voltam.
2009. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Kútvölgyiben szültem BP-en és én dönthettem el mikor lehet velem a baba, ha akartam egész nap. A szülés napján is behozták csak akkor még nem kelhettem fel, de másnap már velem volt :)
2009. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!