Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miket adhatok a szoptatás...

Miket adhatok a szoptatás mellet a 3 hónapos babámnak enni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elég az anyatej, akkor én csak tápot adnék neki, semmi mást nem adnék 5-6 hónapos koráig.
2009. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
először 4 hónaposan kezdtem el mást kostólgatni vele. ha nincs elég tejed akkor tápszert adjál neki.
2009. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsősorban tápszert, de majd 4 hónaposan lehet adni Sinlac pépet is, ami ugyancsak nem tehéntej alapú. A gyümölcs, főzelék még 4-5 hónapos koráig ráér.

2009. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Hát nem tudom miért ilyen tápszer párti manapság mindenki...?

Én például,ha saját gyerkőcömről lenne szó egész biztos,hogy nem adnék neki tápszert.Az első picimnek 3 hónaposan már adtam Petit Danone-t,meg pépes almát meg ilyesmit,és semmi baja nem lett.A másodiknál nem volt ilyen gond,nagyon sokáig elég volt neki csak a tej.Nemsokára meglesz a harmadik picim,de ha arra kerül a sor biztos,hogy nem adok neki sem tápszert.Manapság már annyi sok jó bio dolog van(növényi tejporok,baba joghurtok stb.),ha arra kerülne a sor én biztos ezekkel pótolnék.

Végül is ez mindenkinek a saját döntése,hallgass a szívedre,hogy szerinted mi a jobb a gyermekednek.:-))

2009. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!