Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Májfolt terhesség/szoptatás...

Haramia kérdése:

Májfolt terhesség/szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Terhességem alatt kijött egy régi 1 forintosnyi méretű májfolt a homlokomon, pont a hajtő alatt, amire azt mondják, hogy elmúlik. Viszont mostmár 3 hónapos a babám és nemhogy múlt volna, hanem még mellette is lett. Más is járt így? Csak anyatejes a kisfiam, lehet hogy a szoptatás okozta hormonváltozások miatt nem múlt még el? És van rá esély, hogy majd a szoptatás végeztével elmúlik? esetleg vmi jó tipp (amit szabad használni) hogy elmúlasszam?


előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 26. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha majd nem szoptatsz és a hormonjaid rendeződnek, akkor el fog múlni. Dm-ben lehet kapni rá krémet, de nem érdemes, mert nem sokat használ.
2011. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is reménykedem,hogy elmúlik,mert nekem meg szabályos maszkom van:))Mármint az orcám és orrom vonalában húzódik.Nem annyira erős,de én látom és zavar.4 hós a babám.A hasamon a csík sem kopott még szinte semmit.Fehér bőrű vagyok,látszik rendesen.Én is szoptatok.
2011. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!