Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Fábián Tamás...

Milyen orvos Dr. Fábián Tamás a budai János kórházban?

Figyelt kérdés
a kérdést azért írom ki, mert sehol nem találni infót erről a kedves fiatal orvosról és hátha keres vki.Én hozzá kerültem ügyeletben, ő császározott meg.A vizsgálat alkalmával is kedves, törődő,alapos.A hegem nagyon szép lett és napi kétszer is meglátogatott az osztályon.Csak ajánlani tudom!
2011. nov. 15. 23:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

Azert a szexualis megeroszakolast jo lenne pontositani. Nogyogyaszrol van szo.

A jelek szerint ugyanazon idoszak alatt szornyen viselkedett, ideges volt. Se elotte, se azota, es egy kimondottan normalis es alapos orvosrol van szo.

Utalatos volt? Turhetetlen stilusu? Milyen szexualis vonatkozas? Ez nagyon sulyos vad.

2020. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18%
21, szerintem a 20-as válaszoló nem szószerint értette. Csak úgy hogy valószínűleg annyira durva volt vizsgálat közben.
2020. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%
Csak azert, mert egy rakszures normal esetben nagyon faj. Kedves, turelmes orvosnal is. Autok koze ugrani megsem akar utana senki, es nem harom even at kisert az emlek.
2020. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Katjusa válasza:
29%

Nem tudok kinek válaszoltam privátban, bocs, nem oda akartam. Szóval

20-as vagyok. Így van ahogy a 22-es mondta. Látom ő itt a legokosabb. Nem kell szó szerint érteni, nem csak rákszűrés volt,viszont úgy is meglehet csinálni hogy semmit nem érzel, ilyen volt anno az orvosom aki már sajnos nem él... Akinek nincsen érzéke a női testhez az menjen inkabb hentesnek. Persze ez is irónia a 21-esnek. Mert még felháborodik újra hogy negatív véleményemet meg mertem írni. És szégyelljem el magam, hogy mertem közzé tenni a bennem rejlő gondolatokat. PS. Közben megkaptam a bosszúálló ex feleség kinevezést. Nem is tudom nevessek-e rajta vagy mire véljem?

2020. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
Villa Medicina azota.
2022. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
57%

Sajnos egyet kell, hogy ertsek a 10-es es a 20-as valasszal, sajnos en is hasonlo tapasztalattal tavoztam a vizsgalat utan.

Az huvelyi ultrahangos vizsgalatot rendkivul durvan vegezte, holott jeleztem neki, hogy fajdalmaim vannak, kertem, hogy ovatosan vizzgaljon meg, de hederitett ra, a vizsgalat kozben flegman valaszolt, majd utana rendkivul tomoren tajekoztatott, ha visszakerdeztem flegman, kioktato modon valaszolt! Nagyon megalazo modon viselkedett, kommunikalt, a hab a tortan az asszisztense cinikus, bunko megjegyzese volt, amit a jelenletemben ram vonatkozoan nyilvanitott ki, utana meg jot rohogtek rajta/ rajtam. Senkinek sem kivanom! Az ilyen "ember" NEM orvosi palyara valo!

márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
26, melyik rendelo? Szerintem kamu.
márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Abúzív módon vizsgál, lekezelően kommunikál, tiszteletlen, a problémás helyzetekkel vagy nem tud vagy nem akar mit kezdeni, minden tettéből a nők iránti megvetés árad!

Ha teheti valaki, kerülje, jó messzire!

máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Most ez egy idegbeteg alkalmi csaja?
máj. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!