Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Fábián Tamás...

Milyen orvos Dr. Fábián Tamás a budai János kórházban?

Figyelt kérdés
a kérdést azért írom ki, mert sehol nem találni infót erről a kedves fiatal orvosról és hátha keres vki.Én hozzá kerültem ügyeletben, ő császározott meg.A vizsgálat alkalmával is kedves, törődő,alapos.A hegem nagyon szép lett és napi kétszer is meglátogatott az osztályon.Csak ajánlani tudom!
2011. nov. 15. 23:20
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
77%

Kedves Levélíró!


Nagyon szeretnék egy privát választ, mert esküszöm, én elhiszem azt is, ami számomra hihetetlen, de így szinte lejárató kapmánynak tunik.

A kis fiatalos Fábián doki? Akit több műtét, rengeteg vizsgálat során mgismertem, és az életem merem rábízni?

Az elmúlt év alatt több nagyon rossz kritika jelent meg. Mi a fene történt? Hogy lehet pontosan az ellenkezője ugyanaz az ember??

Nagyon köszönöm előre is a választ.

2018. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
a doktor úr elvált időközben, szerintem a negatív kritikák innen fújnak
2019. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon kérem, töröljük ezt az utolsót! Ez igaz, de vajon lehet-e egy orvos magánéletén csámcsogni?

És akkor azt is tegyük hozzá, hogy van új élete, nem kell sajnálni.

2019. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%

Én a mostani tapasztalatomról írnék:

kedden kellett bemennünk a János kh ügyeletére, brutál jobb alhasi fájdalmakkal, ami az idő múlásával elviselhetetlen lett. Lombikom volt egy hónapja, volt már látható élő terhesség és tudtam, hogy volt egy kis hiperstimulációm. Kiderült, hogy petefészek csavarodásom van. Ő műtött sürgősségivel. Profi munkát végzett és utána se hagyott magamra, végig követte az sorsomat. Nekem pozitív tapasztalatom van mind a hozzáállássáról, mind a szakmaiságáról, mind emberileg. A legtöbb orvostól nem lehet kérdezni, mert nem vagy nagyon szűkszavúan válaszolnak és azt érzed, hogy nem is akarsz többet kérdezni, pedig lenne még mit. Ez nála fel se merült. Minden kérdésemre kaptam választ.

2019. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy jó orvos. Kicsit le akarta valaki járatni, azt ennyi.
2019. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
Ő volt a fogadott dokim az első perctől kezdve. Sajnos problémás terhességem volt, koraszüléssel a végén. Az érzéseim vele kapcsolatban nagyon vegyesek. Nem tudnám megmondani merre billen a mérleg, de egy újabb terhesség esetén valószínűleg máshoz fogok fordulni. Sajnálom, mert nagyon kedvelem, de nem tudnék benne kellően megbízni.
2019. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Igen, cuki férfi, csak nagyon szubjektív. Ezt úgy értem, hogy ugyanarról a dologról szinte az ellenkezôjét mondta egy másik alkalommal.És rákmegelôzésrôl beszélünk.

Nem hallgatok rá, már több orvoshoz járok váltogatva.

2019. nov. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%
Én nyugodtabb vagyok, hogy másik orvost választottam inkább.
2019. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon sokat változott. Sajnos nem jó irányba. Már csak a pénz számít, nem az alaposság. Ha valakinek átlagos terhessége van, átlagos szüléssel a végén az valószínűleg pozitívan fogja értékelni. De ha gond van azt sajnos félvállról veszi. Kár érte!
2019. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Katjusa válasza:
24%
Egyetértek a 10-es valaszadóval, kB. 3 eve voltam nála privaton a Pálma med-ben. Hálás vagyok hogy a családom elkisért. Egy általános problémával kerestem fel. A vizsgálata felért egy szexu@lis megerőszakolással, így még nem jöttem ki egy orvostól sem, és még fizettem is érte, annyira magam alatt lettem, hogy legszivesebben kifutottam volna az úttestre az autók közé. A mai napig nem tudtam feldolgozni. Ez nem lejárató kampány. Mindenkinek joga van kedvelni,v. Mellé állni. De így évek után is úgy érzem ezt le kellett írnom. Soha többé!
2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!