Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Januárban szülő kismamák, ti...

Januárban szülő kismamák, ti mennyi pénzt adtok az orvosnak? Írjon akinek van fogadott dokija, és az is akinek nincs.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fogadott orvosom van, vidéken élünk, várhatóan 60 000 Ft lesz, ha normál szülés, és 70 000 Ft, ha császár lenne valami oknál fogva. A magánrendelésen is 6 000 Ft kér alkalmanként.

2011. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én Budapesttől 15 km-re lakok, de Pestre járok dokihoz. Nála 10000 Ft/ alkalom a terhesgondozás. Azért tettem fel a kérdést mert úgy hallottam ilyenkor 100000 Ft-ot szokás adni, de én azt soknak tartom.Köszi a választ!
2011. nov. 17. 10:38
 3/33 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházán szülök jan. elején, van fogadott orvosom, 60.000 Ft.
2011. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk én decemberben szülök, de azért írok!:)

Mi 60-at adunk neki! Szerintem a 100 ezer sok. Akárhogy is nézzük,ha a terhességed alatt minden hónapban mész, akkor már eleve otthagysz neki 80-100 ezer forint körül, amiből adóznia sem kell stb.

Megtehetném,hogy adok 100-at, de szerintem nem jár annyi!

2011. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nincs fogadott orvosom, nem is fogok pénzt adni az ügyeletesnek.
2011. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

sajnos Pesten illik 10xest adni.

de ha külön nem mondja, hanem rád bízza, akkor szerintem nem fogja rossz néven venni, ha kevesebbet adsz, kb.70et.


én dokim rendelésen 8-10.000et kér, szülésért 80-100at (80at kapott, mert alig volt dolga, könnyű szülésem volt. ha nem mondta volna ki, hogy mennyit kér, akkor szerintem 50-70 körül adtunk volna).

2011. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Ha előre nem mondja meg, hogy mennyit kér én biztos nem adnék neki 100 ezret, de még 60-at sem, kivéve ha nem valami nyaralásból riasszák vagy egy hatalmas komplikációt old meg.

Akárhogy is nézzük a 9 hónap alatt otthagysz neki majd 100 ezret aztán egy jó esteben 15 perces munkáért ugyanennyit kapjon. Ti tudjátok. De szerintem visszadugni se fogja a gyereket.

Bár én 2 hónapja szültem, 9000 ft volt a rendelés. 30 ezret adtam neki. Eleve ő volt az ügyeletes, be se kellett hívni, másrészt szerencsére nem volt szinte semmi dolga.

2011. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon fogok szülni. Nekem azt mondta a dokim, hogy neki nincs meghatározott tariája, adjak amennyit gondolok. Igy is lesz :) De szerintem 30ezer forintot fogunk adni. Viszont ez majd függ attól, hogy mennyit foglalkozik velem szülés alatt és után.
2011. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Én is Decemberbe fogok szülni Vácon Magán dokim van havonta 10ezer CTG is ő csinál amit nem tudom még mennyi,De nem mondott árat a szülésért.ezért is mentem hozzá de ha nem lesz gond 30-40nél nem adok többet.igaza van ez előttem szólónak vissza nem teszi a gyereket.Örüljön,hogy ennyit is kap ja amúgy én is eü -s vagyok,de akkor sem értek egyet azzal,hogy ennyit elkérnek.
2011. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan van fogadott dokim, de sztk-s... Ő megmondta, hogy 100.000 Ft a tiszteletdíja... Ami nem kevés ugyan, de mivel sztk-ba járok hozzá, a terhesgondozás alatt sosem adtam neki pénzt, és nagyon alapos, mindíg megvizsgál, megultrahangoz akkor is ha csak nst-re vagyok eredetileg berendelve, ha picit is nem volt tökéletes valamelyik eredményem azonnal elküldött további vizsgálatokra... Szóval én meg vagyok vele elégedve, és bár elsőre sokalltam a 100.000 Ft-ot, már úgy gondolom, hogy meg fogja érdemelni...
2011. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!