Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Januárban szülő kismamák, ti...

Januárban szülő kismamák, ti mennyi pénzt adtok az orvosnak? Írjon akinek van fogadott dokija, és az is akinek nincs.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Én 30000 ft-ot adtam a dokinak, a terhesgondozás 7000 volt.

Ha kifejezetten nem szól a dokid, hogy 100000-et kér, akkor ne adj annyit. Ha azt mondja, hogy amennyit gondolsz, vagy nem mond semmit, akkor elég 30000 is, ha elégedett leszel vele.

10.000 ft-os terhesgondozás mellett nehogy fizess neki 100.000-et.

2011. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Láttam, h sokan írtatok vidékről, de sajnos itt Pesten tényleg a 10 szeresét kérik! Tehát ha egy alkalommal 10 ezret fizetsz, akkor 100 ezer lenne a szülésed! Pontosabban fogalmazva Pesti viszonylatban ennyit illik adni, és szerintem a dokik is ennyit várnak el! Ha rákérdeztél és nem mondott semmit, akkor tényleg Te döntesz, h mennyit adsz, de valószínűleg a 10 szerest fogja várni, mert az tény, h itt ez a "szokás"!

Privi vélemény: Én egy jó fogorvostól és nőgyógyásztól nem sajnálom, ráadásul, ha legközelebb is nála akarsz szülni, meg is vagy vele elégedve, akkor meg fontos, h ne legyen rossz szájíze a dokinak!

2011. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szerintem 100 000 ft eszméletlen mennyiségű pénz ahhoz képest, hogy a szülésznők többet foglalkoznak veled közben! Vidéken fogok szülni, maximum 50 000-et vagyok hajlandó neki adni, annak ellenére, hogy maximálisan meg vagyok vele elégedve és nagyon kedvelem. de könyörgöm, nekem ez egy teljes havi fizetésem, és amúgy is magánrendelésére járok... És amúgy nem kérdezném meg tőle, mennyit kér: bízza csak rám. Még így is nagyon jól jár, akkor is, ha nyaralásból ugrik haza miattam. :)
2011. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen igazad én sem kérdeztem rá mennyit kér ő nem mondta szóval nem zavar,hogy mennyit illik adni.És tök igaz az,hogy mi betegek rontottuk el az orvosokat.Régen nem pénzért szültek a nők és mindenki megszült,a dokik és a világ is más volt.Én sem sajnáltam a havi 10ezret de hagy döntsem el én,hogy mennyit tudok és akarok adni neki.
2011. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Bp.-i vagyok,a dokim magánrendelésén 15000 ft egy vizsgálat,a szülésért 70000 ft-ot kér.Ezt így teljesen korrektnek tartom,ráadásul nem is kell hozzá havonta(csak 10 hetente) mennem magánba(csak beszélünk telefonon)mert egy másik doki(aki a fogadott dokim kollégája)az sztk-ban végzi a terhesgondozásomat,amiért 5000 ft-ot adok neki/alkalom.
2011. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

én már szültem egyet ennél a dokinál, azóta az árak sem változtak.

Budapest különben, 7000 ft a terhesgondozás alkalmanként, és 10x-se a szülés, tehát 70000 ft-t adunk most is, ugyanúgy mint 3 éve.

2011. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
hát lányok,jó sok pénzzel megtömitek a dokikat.én sztk-ba jártam,nem volt fogadott orvosom,csak szülésznőm.ő kapott 30e ft-ot,de én már szülés előtt 1 héttel bent voltam,minden nap meglátogatott,szülés után még 1 hetet voltunk bent,szintén meglátogatott.az orvosnak nem adtam egy fillért sem,pedig várta volna.császárom volt egyébként,gyönyörűen dolgozott.mikor nem kapott pénzt,nem is köszönt kifelé menet.és?tehet egy szívességet!
2011. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

14:55

Csak azért csinálta szépen mert azt hitte hogy sok pénzt fog kapni. Csak ha megint majd a kezei alá kerülsz lehet hogy pocsék munkát fog végezni :S

2011. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
14:55 vagyok.többé nem kerülök a keze alá,elköltöztünk jó messzire abból a városból.
2011. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Pesten fogok szülni.70 vagy 80 ezret adok attól függően, hogy sima vagy császár lesz-e.Szülésznőm nem lesz, mert 50 ezret kér.

Amúgy a dokim azt mondta, hogy amennyit a pénztárcém bír.Na nem így szó szerint.

2011. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!