Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban szülő kismamák hogy...

Januárban szülő kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia!én január 14-ére vagyok kiírva.a babám már em olyan izgága mint mondjuk 2 hete, és valahogy máshogy is mocorog ha mocorog.eddig sokkal aktívabb volt most inkább nyomkod,mint rugdos, ha érted mire gondolok.én már várom a szülést és eközben félek is egy picit.hamar eláradok,így sokat pihenek, de furcsa mert eközben meg csinosítgatnám a lakást(azt mondják fészekrakó ösztön).szóval én elvagyok.te mikorra vagy kiírva?
2009. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Annyira, de annyira várjuk már a Babácskánkat.

Még félek a szüléstől, de ennél az érzésnél is jobban várom, hogy megláthassam a kisfiamat.

Egyébként reggelenként jobban, de estére általában már nagyon nyűgösen érzem magamat.

Sétálás közben borzasztóan hasogat - úgy érzem, rögtön elfolyik a magzatvíz.

10-re vagyok kiírva.

Te hogy vagy?

2009. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok én jan 16-ra vagyok kiírva, de legszívesebben már ma mennék a kórházba!Sokat keményedik és fáj a hasam.Nektek?

Én a szüléstől nem félek, inkább attól, h mi lesz ha már itthon leszünk, pedig van segítségem is arra az időre.Ti h vagytok ezzel?

2009. jan. 3. 14:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha van kedvetek írhattok privit!
2009. jan. 3. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15.-ére vagyok kiírva, de már nagyon nyűgös és türelmetlen vagyok. Ma reggel már jóslókra ébredtem, fájt a hátam és mensis jellegű fájdalmaim voltak. Most jelenleg semmi, de mindent előkészítettem ha mégis kórház. Sajnos az én kisfiam nem fordult meg, ezért 99 %-ban császáros leszek, és rettegek tőle.
2009. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én jan. 27-re vagyok kiírva,jól vagyok,de már én is hamar elfáradok,fájdogál a derekam,és persze én is várom már,hogy láthassam a kislányomat,ugyanakkor kicsit én is félek,hogy milyen is lesz.

Neked még sokat mocorog?Azt mondják a szülés előtt lelassulnak.

Boldog várakozást még erre a kis időre.

Aztán jó babázást,és gyors gyógyulást a császár után!

2009. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Rengeteget mocorog, és sokszor már nagyon fájdalmas, főleg mikor kifeszíti magát, vagy valami hasonlót csinál. Éjjelente már szinte semmit nem alszom, mert mire visszaérek a wc-ről már újra kell. Te is így vagy vele? leendő császáros kismami
2009. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jan.16.-ra vagyok kiírva,de már nagyon várom-igaz tartok is a szüléstől.Fáradékonyabb vagyok , és kicsit sok a savam.Esténként egy kis alhasi fájás!

2009. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok Sorstársak!


Én is január 16-ra vagyok kiírva.

Éjszakai pisilés a legtutibb, olyan 7/éj pihentető az alvás:D

Ma lementünk a férjemmel vásárolni úgy 300 méterre, kb 300x meg is álltunk, mert keményedett a pocim.

Nagyon élveztük a mínusz fokokban :(

Január 11-én telihold van, remélem beindítja, ezen az oldalon olvastam pár napja, hogy hatással van rá :D

Nem biztos infó, de azért reménykedem benne :)

Várom nagyon a kispasit, de félek is tőle, hogy szegény tőlem fog függeni!

Remélem hamar összeszokunk:)


Na kitartást Csajok!

Hamarosan eljön a mi időnk :D


BUÉK!

2009. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is január 16-ra vagyok kiírva.Nagyon türelmetlen vagyok már, és nekem is szokott éjszakánként fájdolgálni a derekam, és az a szúró érzés egészen lent az se semmi.Jó sokan vagyunk erre az időpontra:D

Már én is utánna néztem a teliholdnak, a kislányom is 8 nappal előbb született és akkor is telihold volt, szóval én is reménykedem ebben.Most kisfiut várok, és elég sokan ilyesztgetnek hogy a fiuk nem sietnek kifelé.Én meg irtózok attól hogy kórházba befektessenek.

Mindenkinek az elős baba?

További jó babavárást és türelem:D

2009. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!