Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szoktak pontosítani a 12heti...

Szoktak pontosítani a 12heti vagy előbbi uh-n a szülés várható időpontján?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor melyik válik be általában amit az uh-mond vagy a menstruáció szerinti?

Mert már túlhordok 6napja a mensi szerint, és nem akarom, hogy indítsák.


2008. szept. 6. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak pontosítani. Ha jó az uh készülék és tapasztalt az orvos, akkor az a megbízhatóbb. +/- 2 hét a kiírt időpontig állítólag normális. A babák elenyésző része születik csak meg a kiírt időpontra. Kitartás!
2008. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Minden uhon modosíthatnak, és meg is teszik. A mensit veszik alapul, de ha az bizonytalan, akkor az uhot veszik alapul .

A baba tudja, mikor kell kijönnie, én is túlhordtam 8 napot:-)

2008. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kórháza válogatja. Nekem nem módosították, pedig az uh szerint 2 héttel idősebb volt, erre 5 nappal a kiírt időpont után jött. A védőnőm azt mondta, hogy akkor módosítanak, ha nem emlékszel pontosan az utolsó mensire.

Ha nem akarod, hogy megindítsák, akkor tornássz, nekem is attól ment el a víz.

2008. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!