Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hétben vagyok. Ennek így...

38. hétben vagyok. Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

Napok óta rettenetesen rosszul vagyok, reggel alig tudok kimászni az ágyból, napközben pillanatok alatt elfáradok, mindenem fáj, ödémás a lábam.

A baba az utolsó uh szerint nagy lesz, fejvégű, sokat mozog, sokszor nagyon nyomja a méhszájat, mert ha járkálok, minden lépésnél úgy érzem, mintha ki akarna esni, de jóslóim meg egyáltalán nincsenek. Soha nem is voltak, fogalmam sincs, hogy az milyen. (első baba) Semmiféle fájásom nincs. Honnan fogom tudni, hogy közeledik a pillanat? Haskeményedésem sincs. A terhesség közepe fele szokott lenni, azóta talán 3x éreztem.

Mire számítsak?

Anyukám is így volt, miután elment a magzatvize, 20 perc vajúdás után 2 tolófájással megvoltam. Remélem rá hasonlítok!:))


2009. máj. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én is fáradékonyabb voltam a végefelé. Fájtak a lábaim, hamarabb elfáradtam. Többet kell pihenned, felpolcolni a lábad. Koncentrálj a babádra, beszélgess vele sokat:)

Nem kell fetétlenül joslóknak lenni, észre fogod venni, ha eljön az idő. Erős menzi görcs, nem lehet összekeverni. Méred az időt és ha szabályos, kb 5-10 perces menni kell a kórházba. Legyél összepakolva, mert akkor már nem tudsz.

Azt mondják örökletes a szülés. Én is könnyen szültem, mint anyukám...

Könnyű, gyors szülést kívánok. Addig meg pihenj sokat, már ne állj neki a tavaszi nagytakarításnak:)

8 hós anyukája

2009. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Én a 38. héten szültem, most 10 hetes a babánk. Nekem úgy kezdődött, hogy rettenetesen fájt a derekam, majd kisugárzott a fájdalom a pocakomba (nem gondoltam, hogy ilyenek a kezdő fájások), először 10 percenként, aztán 7,5,2 percenként, akkor mentünk be a kórházba, de nekem nem ment el a magzatvíz, a kórházban repesztették meg a burkot. Különben abban van igazság, hogy hogyan fogsz szülni, ha az anyukád könnyen szült valószínüleg te is könnyen fogsz... nálam is bejött, anyukám is a kezdő fájásoktól a szülésig 5 órát "szenvedett", és kb. én is.

De ne aggódj, minden rendben lesz és tudni fogod, hogy már nagyon jönni akar a picúr. Könnyű, zökkenőmentes szülést kívánok!

2009. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a 38. héten szültem és 35 perc vajúdás után 3 nyomással megvolt a lányom ilyet kívánok neked is.nekem sem volt semmi előjele h megindult csak az 5 percesek.
2009. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd figyelek a jelekre!
2009. máj. 11. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Segítsetek! Semmi görcs, nyákdugó bent, viszont reggel óta elég kemény a pocim folyamatosan. Sőt már éjszaka is éreztem. 38+3 h km vagyok.
2009. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ezek a josló fájások. Ha nincs fájás akkor ez még nem az. Pihenj sokat te is, lábakat fel, beszélgessetek. Nincs semmi baj. Én nem láttam kijönni a nyákdugót és a vizem sem folyt el. Ott repesztettek a kórházban.

Minden rendben lesz! Könyű, gyors szülést kívánok, vigyázz magatokra!

1 éves anyukája

2009. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!