Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nagyon fáj a...

Szülés után nagyon fáj a gátmetszés?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerencsésebb, ha szülés közben csinálják.
2011. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, ugy értettem én is :)
2011. nov. 18. 19:17
 3/18 anonim ***** válasza:
:)
2011. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt, nem tudtam ülni, állva ettem, úgy totyogtam mint egy pingvin! De pár nap után jobb lett, kb egy hét múlva nem is éreztem. Szóval azért nem olyan vészes, ha ügyesen megcsinálja az orvos.
2011. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan fájdalmasabb volt mint a szülés!
2011. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az elsőnél addig fájdalmas, amíg ki nem vették a varratot. 3 nap után vették ki. A varrat felszívódó volt ugyan, de sokkal jobb volt nélküle. Utána már teljesen jól tudtam ülni.

A másodiknál meg sem éreztem, hogy bent vannak. Szülés után pár órával már ültem, jöttem-mentem. Ez is felszívódó varrat volt, de most nem vették ki. Mivel egyáltalán nem érzetem, nem is erőltettem, hogy vegyék ki.

2011. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1. felszívódó varrat. Amíg hatott a lidokain,addig semmi gond nem volt,utána kellemetlen volt,ülni nem tudtam rendesen, még itthon,2 hét után is éreztem,de akkor már nem volt vészes.

2. sokkalta jobb volt,ülni sem volt gáz,majd a 4. napon amikor már "ki kívánkozott" a varrat volt nagyon-nagyon fájdalmas. Amint kiszedték a varratot,kutya bajom nem volt,ültem rendesen.

2011. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szülés közben mikor vágnak észre sem veszed!!Egyáltalán nem fáj!Utána nekem eléggé fájt, a varratszedés sem volt a legkellemesebb, de azóta nincs vele gondom.13 hónapja szültem.

Ami nekem nagyon fájt, az a varrás!Huuuh, de kegyetlen volt.Ez se fáj mindenkinek, nekem több érzéstelenítőt kellett volna kérnem:)

2011. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem akkor kezdett el nagyon fájni, amikor picit megduzzadt a vágás helye, és belefeszült a varrat. A hazajövetel napján reggel már sírtam, annyira fájt. Akkor már nem csak ülni, de feküdni sem tudtam.

Aztán gyorsan kikapta a doki, onnantól kezdve nem volt fájdalmas, inkább kellemetlen.

2011. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy látszik én szerencsés helyzetben vagyok, nekem se a vágás, se a varrás, se a varratok nem fájtak. Szedni meg nem kellett, felszívódott 4 nap alatt.
2011. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!