Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek magzat víz elfolyással...

Akinek magzat víz elfolyással indult be a szülés, mennyi idöre rá jelentkeztek a fájások és hány percesek voltak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem este 21.15-kor folyt el a magzatvíz. Másnap reggel 8-kor ébresztettek a szülőszobán, hogy bekötik a fájáserősítőt, mert addig semmi nem történt. Egy ideig rendszertelenül jöttek a fájások, ez kb. 1 óra lehetett, majd beállt 2 percesre. Mivel nem tágultam, így vittek a műtőbe.
2011. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem úgy történt, hogy hajnalba elkezdett fájni a hasam azt hittem wc-re kell mennem nagydolgozni, hát el is mentem de ott ültem egy darabig és semmi, vissza is feküdtem, de nagyon nem akart múlni ez az érzés így megint kimentem még ezután kétszer mentem ki a wc-re azután annyira izzadtam hogy lezuhanyoztam és mikor kiléptem a zuhanyzóból akkor elkezdet ömleni belőlem a magzatvíz

A magzatvíz elfolyása után kegyetlenül erős és fájdalmas fájások törtek rám, még 12 órát szenvedtem így, ráadásul közben végig folyt belőlem a víz.

2011. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Este 6 körül kezdett el szivárogni a magzatvíz, 0 fájással mentem be a kórházba, mondta a szülésznő, hogy menjünk, megnéznek. Továbbra sem volt fájásom, mondták, hogy ez így nem a legszerencsésebb, kaptam egy csomó antibiotikumot vénásan, mert állítólag így már nagyobb a fertőzésveszély. Továbbra sem volt semmi, a doki megrepesztette a burkot, merthogy nem tudták honnan szivárog a víz, a buroksapka ép volt. Na onnantól jöttek a fájások, szép rendszeresen, először 5 percesek, majd sűrűbbek. Egész éjszaka kínlódtam a vajúdóban, hajnal 5-kor irány a szülőszoba, ott még oxitocin infúzió, szépen kitágultam, viszont nem mozdult a baba egy centit sem lejjebb, így 8 után vittek a műtőbe császározni...

2011. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb 1 órán belül jöttek a fájások, és egyből 5percesek. De semmire nem mentem vele, mert nem tágultam és oxitocint kötöttek be. 13óra múlva megszületett a lányom.
2011. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hajnali fél 2 körül kezdett szivárogni, fájás semmi.

Reggel 7-kor bementünk a kh-ba, dokim megvizsgált, tényleg magzatvíz volt, fájás még mindig semmi.

10 körül bekötötték az oxitocint, mondván az majd meghozza a fájásokat.

Fél 6 körülig vártuk azokat a fájásokat, közben volt rendes burokrepesztés is, merthogy előtte csak csordogált a víz, folyamatosan emelték az oxit, mégsem jöttek a fájások, a szívhang is elkezdett esni, úgyhogy toltak a műtőbe.

2011. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Burokrepesztéssel indították a szülést. 20 percen belül 5 perces fájások jöttek.
2011. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2011. nov. 19. 19:25
 8/11 alaszka ***** válasza:
Este fél 9-kor folyt el a víz, utána 5 percenként jelentkeztek a fájások, de ezek még gyengék voltak, aztán olyan 11 körül bedurvultak, fél 1kor lett meg a babám.
2011. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia,

este 10 kor folyt el a magzatvizem, irány a kórház, fájásom egyáltalán nem volt. Hajnali 1-kor kötötték be az oxitocint, reggel 9:30-ra lett meg a babám.

2011. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Reggel 6-kor kezdett el csordogálni a magzatvizem,7-kor értünk a kórházba.Fájás semmi,előkészítés,majd fél 9-kor bekötötték az oxitocint.10 perces fájásaim lettek,majd fél 10-kor besűrűsödtek,10-kor meg már ki is bújt a kisfiam,úgyhogy szép emlékként őrzöm a második szülésem.

2011. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!