Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, hogyan emelgettét...

Szülés után, hogyan emelgettétek a "nagytesót"?

Figyelt kérdés
ugyebár nem szabad nehezet emelni, de 16 hónapos kislányomat ki és be kell majd tennem a kiságyba...
2011. nov. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fizikailag képtelen voltam rá. Tényleg. Odatettem neki a kissámlit, és bemászott egyedül. Vagy apa tette bele. 2 hónapig nem tudtam megemelni a 2 éves lányomat.
2011. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel term szültem, kb semmi bajom se volt, segítségem 0, a nagy is 19hónapos volt, így ugyan úgy emelgettem mint szülés terhesség előtt emelgettem.

Fát is hordtam be, kb onnantól, hogy hazajöttem a picivel.

Sajna nincs meg az a luxus ha nincs segítséged, hogy nem emelgetsz, mint anno az elsőnél lehetett.

2011. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leültem és úgy vettem az ölembe az első napokban. A saját ágyába be tudott mászni, (22hó a különbség), de gyorsan helyre jöttem szülés után. Két hét múlva már óvatosan,de kapáltam a kiskertemet.
2011. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!