Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a nagytesót...

Terhesség alatt a nagytesót meddig szabad szoptatni? Hogyan fejezzük majd be?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
a hormonváltozás hatására el fog apadni a tejed
2011. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Kb a terhesseg 3-ik honapjaba megvaltozik a tej izze, szinte magatol elhagyja majd a szopizast. Legalabbis nalunk igy tortent.
2011. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
27 hetes terhes vagyok, a kislányom még mindig szopizik. Igaz, hogy, már csak reggel és este van szopi, de nem rajta múlott, ő szopizott volna tovább igény szerint. Én csökkentettem le, mert már kellemetlen volt nekem. Így most jó, én akár a tandem szopit is el tudom képzelni, ha megszületik a kicsi.
2011. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat, hogy méhösszehúzódásokat okoz, ami vetéléshez/koraszüléshez vezet. Akkor ez nem igaz? Csak 21-én, 8 betöltött hetesen megyek először dokihoz, hogy megkérdezzem.


27 hetes kismami neked mekkora a lányod? A fiam 20 hónapos lesz 25-én.

2011. febr. 9. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta az orvosom, hogy addig szoptathatom a lányunk, ameddig akarom. Ő most 8,5 hós, reggel-este és tízóraira kap szopit, most 10 hetes kismama vagyok.
2011. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb 20 hetes terhes voltam amikor a fiam(ő 21 hós volt ekkor)abbahagyta a szopit.Valószínűleg a megváltozott tej íze miatt,én mielőtt terhes lettem körbejártam a témát,és azt írják a szakemberek,hogy ha vetélés lép is fel akkor sem szabad a szoptatás számlájára írni.Amúgy nem mondom,hogy kellemes érzés volt így szoptatni,de én nem vagyok az erőszak híve,hogy úgy vegyem el a cicit.végül is örültem,hogy abbahagyta a szopit.Találtam neked egy jó cikket erről.Amúgy nekem van ismerősöm aki már 2 éve tandemszoptat.

[link]

2011. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a cikket.
2011. febr. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!