Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, ti hány...

Császáros anyukák, ti hány napig tisztultatok?

Figyelt kérdés
Én már egy hónapja szültem és folyamatosan vérzek 2-3 napos kihagyásokkal! Valamikor úgy elmúlik hogy még a tisztasági betétemen sem látszik semmi!!! Aztán hírtelen elönt!!! Az elönt szót szó szerint értsétek!!! Nagyon meg ijedtem mert azt hittem először hogy bepisiltem de aztán láttam hogy ami elöntött vér volt! Nem élénk piros inkább sötétebb! Az a rossz az egészben hogy annyira rendszertelen de sűrűn jelentkezik hogy nem tudom kiszámítani mikor várhatom a következő vér áradatot!!!
2011. nov. 22. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen csak a kórházban volt 2-3 napig. Azután már csak a "sima" vérzés, összesen 4 hétig. Szerintem ez így ebben a formában nem normális. Menj el dokihoz.
2011. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt,hogy semmi,aztán néha szoptatásnál éreztem,hogy ömlik a vér belőlem,de nem minden szoptatásnál.aztán mikor vége lett a szopizásnak(sajnos 1 hónaposan)ez is abbamaradt.nem tudom mitől volt.

én nem aggódnék,úgyis mész vissza a dokihoz elvileg 2 hét múlva,majd ő megmondja,h mitől lehet,de szerintem nincs baj.

2011. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Szoptatásnál azért van, mert olyankor méhösszehúzódás történik. Csak nekem furcsa, hogy napokig semmi, aztán meg ilyen erős.

2011. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt 3 hónapig, csak szünet nélkül. Többször kellettt Tena lady-t cserélnem, mint a babán a pelust, aztán gyógyszereket szedtem és úgy állt el...emiatt nem lehet szoptatnom :(
2011. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beus6 ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta hogy csak a kórházban normális a sok vérzés. nézesd meg magad. nálam 4 hétig volt és fokozatosan múló.
2011. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hete szültem, és most mondhatom azt, hogy már csak rózsaszínes folyásom van. Csütörtökön megyek dokihoz. Eddig nekem is úgy volt, hogy 1-2 nap semmi, aztán zutty, jött belőlem.
2011. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi 5. héten voltunk együtt először, akkor már semmi sem volt. Szülés után kb. 1 hétig véreztem, de ahogy hazamentünk, már a síma olcsó gagyi vékony betétet használtam, egy normál éjszakai alwayst nem bírtam a lábam között. Szerencsém volt, hamar kitisztultam.
2011. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem se normális.Nekem erős vérzés talán 1 hétig volt,utána fokozatosan múlott el.Összesen 4 hétig tartott.De mivel én nem tudtam szoptatni rá 1 hétre megjött a rendes menstruációm.
2011. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!