Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, aki császárral szul...

Anyukák, aki császárral szul annak kisebb az eselye h fog tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Ugy nez ki csaszaros leszek,de szoptatni nagyon szeretnek legalabb fel evig.
2011. nov. 22. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem császárral és még mindig szoptatok.
2011. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy világra jön a babád és befejeződik a terhesség, a tested érzékeli, hogy most más lesz a funkciója. Nem azért indul be a tej, mert simán szültél, hanem mert leválik a méhlepény, oxitocin hormon termelődik a szervezetedben, megszűnik a terhesség, cicire teszik a babát.

Én császáros voltam, 2. napon lett tejem és tudtam szoptatni.

2011. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" a 4. napon lett tejem, de összességében 16 hónapig szoptattam a kisfiamat.

A szülés módja inkább csak azt befolyásolhatja (ez sem törvényszerű), hogy mikor indul meg a tejelválasztás. De látod, van akinek már a 2. napon :-)

Nyugiiii!

2011. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem ezen múlik.

Én kétszer szültem császárral, szoptattam az elsőnél is és most is.

2011. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat,megnyugodtam
2011. nov. 22. 13:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem másfél éves a lányom, még mindig szopizik, tejem már az első perctől volt bőven! Ez szerinetm kicsit adottság is!

2011. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer így szültem, és 3 napon belövellt a tejem. Rengeteg volt, semmi gond nem volt. Nem ettől függ.
2011. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Császáros voltam, semmi előtejem nem volt.A babám súlya 200 grammot esett egy nap alatt, a 3.napon aztmondta acsecsemős nővér:"Hát nem úgy néz ki, hogy magának lesz teje!".

Kislányom sárga volt és aluszékony, elaludt a cicin, pótolni kellett.Ittam a tejszaporítót, kapkodtam a homeós golyókat, söröztem (alkoholmenteset) mégsem lövellt be.Fejni nem tudtam (ha 10 ml sikerült fél óra alatt, már örültem).8 hétig "szoptattam" aztán elválasztottam a lányomat egyik napról a másikra.Úgy szoptattam, hogy mindkét cicit kiszívta aztán még a tápszer...Neki sem volt jó és nekem sem, arról nem is beszélve, hogy nagyon fájt.DE!

Mégsem gondolom, hogy ez a császár miatt volt, első babás anyukaként,(így utólag már tudom)nemhiszem, hogy mindent jól csináltam, ha lesz mégegy baba, másképpen csinálom majd.

Amúgy anyukám sem tudott szoptatni engem sem és a bátyámat sem.De hiszem, hogy az "átok" megtörhető.

Amúgy a kislányom tápszeres 8 hetes kora óta teljesen, már csak egyszer eszik tápszert egy nap és rengeteg tejterméket kap mellé.Nagyon jó evő és makk egészséges!

Beteg sem volt még soha, csak egy 5 napos takonykór vette uralma alá, de hamar elmúlt, gyógyszer sem kellett neki.Én nem hiszem abban, hogy az anyatejes babák egészségesebbek, sok gyereket látok aki erre rácáfol rendesen!

De ha lesz mégegy-Isten az Atyám-szoptatni fogom és kész!:)

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2. naptól volt tejem,14 és fél hónapig szoptattam.
2011. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. A nővérem előttem 5,5 hónappal szült (ő császárral, én nem). A mai napig szoptatunk mind a ketten. Unokahugom 20,5 hónapos, kislányom 15.
2011. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!