Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, aki császárral szul...

Anyukák, aki császárral szul annak kisebb az eselye h fog tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Ugy nez ki csaszaros leszek,de szoptatni nagyon szeretnek legalabb fel evig.
2011. nov. 22. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves 8. válaszoló! 10. válaszoló vagyok.

Ne izgulj! Anyu bátyámat és nővéremet tudta egy darabig szoptatni, engem egyáltalán nem. És lám: nővérem és én is szoptatunk!

2011. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

13.35-össel egyező a gondolkodásunk, én is 5 hétig bénáztam a szoptatással, utána elválasztottam. Most újra nekifutok, úgy érzem/gondolom, hogy kicsit tapasztaltabb vagyok, remélem, hogy jobban fog menni, mint először. Az én cicim sem lövellt be, az volt a gáz az egészben, hogy ömlött a melleimből a tej szó szerint, de ha elkezdtem fejni (mert akkor épp aludt a csemete), kb. 10-20 mili jött ki és kész. Most vettem jobb kézi mellszívót és újra megpróbálom, akár a szaporítófejést is.

1 gyerekes, 35 hetes km

2011. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valszokat
2011. nov. 22. 15:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Két császárom volt, mindkettő programozott, tehát egy deka fájásom nem volt, nem vajúdtam. Mindkettővel 4. nap lövellt be a tejem, a nagyobbik kriminális eset volt szopi téren, ő nem is húzta sokáig, csak 5 hónapig, de nem a tej mennyiség miatt, a kicsi 10 hónapos, még szopizik, 6 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt!
2011. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valszokat,ha mar fel evig tudnék szoptatni mar nagyon boldog lennek...
2011. nov. 23. 11:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 18 nap eltéréssel szültem a nővéremmel. Én simán szültem ....tesóm császárral. Nekem rengeteg tejem volt neki kicsit nehezebben indult be a folyamat tehát mindkét fiú kapott a tejcsimből. Az enyém 6 hósan kiköpte a cicit. nővérem 2 éves koráig szoptatta a fiát. Ne izgulj menni fog csak nem szabad feladni!
2011. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!